Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Ersan Warriors Yerine Neden 76ers’ı Tercih Ettiğini Anlattı

Ersan Warriors Yerine Neden 76ers’ı Tercih Ettiğini Anlattı

12 Dev Adam’ın yıldız oyuncusu Ersan İlyasova, bir diğer NBA temsilcimiz ve milli yıldızımız Cedi Osman’la beraber NTV‘de Emek Ege’ye özel bir röportaj verdi.

NBA’de geçen sezon şampiyon Golden State Warriors‘un kendisine teklif yaptığını söyleyen Ersan, neden tercihini Philadelphia 76ers‘tan yana kullandığını da açıkladı.

Milli oyuncu, “Sezon ortasında Atlanta ile buy-out için anlaştık. Milwaukee, Philadelphia ve Golden State gibi takımlardan teklif vardı. Philadelphia’nın koçu Brett Brown’u ve geçen sezon orada oynadığım için sistemini biliyordum. Bu yüzden oraya gitmeyi seçtim. 4 numara olarak sadece Dario Saric vardı. Embiid sakatlandıktan sonra kimi zaman 4, kimi zaman 5 numara oynadım. Miami karşısında 1-1 olsa da turu geçtik. Baktığımız zaman sezon iyi geçti” ifadelerini kullandı.

Ersan eğer sezon ortasında Warriors’u seçmiş olsaydı, NBA’de şampiyonluk yüzüğü kazanan 2. Türk oyuncu olacaktı.Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

2019-20 Sezonunda Euroleague’de Yer Alacak Takımlar

2019-20 Turkish Airlines Euroleague sezonu tairhinde ilk kez 18 takımla başlayacak. 3 Ekim 2019’da yapılacak …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.