Anasayfa / Basketbol Haber / LeBron James: “Bir şeyin üstesinden gelmek için, bazı şeyleri yaşamanız gerekir”

LeBron James: “Bir şeyin üstesinden gelmek için, bazı şeyleri yaşamanız gerekir”

NBA’in Kral’ı, Los Angeles Lakers‘ın süper starı LeBron James dünyanın dört bir yanında gençler için bir kahraman ve idol. Kendisi ise 18 yaşındaki genç haline herhangi bir tavsiye vermek istemediğinden bahsetti son verdiği röportajında.

14 kez All-Star, 14 kez All-NBA, dört kez MVP, üç Final MVP’si, üç kere şampiyon, yeteneği ve bilgeliğiyle bugün ligde aktif durumda bir efsane.

Tüm bu başarılara ve bir efsaneye dönüşmesine karşın LeBron’un yolculuğu da kusursuz değildi. Kariyeri boyunca birçok başarısızlık yaşayıp hatalar yapan James kendi gençliğine ne öğüt vereceği konusunda felsefik bir yanıt verdi.

Tavsiye vermek istemememin sebebi, her tecrübenin bir öğretmen olması. Edindiğiniz her tecrübe, hayattaki en iyi öğretmendir. Kitaplar okuyabilirsiniz, harika ebeveynleriniz ya da mentörleriniz olabilir. Bir şeyin üstesinden gelmek için, bazı şeyleri yaşamanız gerekir. 15 yaşında tanınır olduğumdan beri bugüne kadar edindiğim bütün tecrübeler, inişli ve çıkışlı oldu. İyi şeyler de oldu, kötü şeyler de.

LeBron, 2010’da Cleveland Cavaliers’ı terkederek Miami Heat’e gitme kararı verdiğinden beri, büyük eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti ve o dönemden bu yana birçok negatif yoruma maruz kaldı. Kendisi bu inişli çıkışlı yolda başını belaya sokmadan ilerleyebilen oyunculardan biri oldu.Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 6. maçında Miami Heat Pazartesi saat 02:30’da Boston Celtics ile …