Anasayfa / Cazoo Baskonia / FC Bayern Munich – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 10.01.23

FC Bayern Munich – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 10.01.23

Turkish Airlines Euroleague 18. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Salı günü saat 22:30’da Cazoo Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışlar.

Alman ekibi koç Trinchieri yönetiminde beklentileri karşılayamadı bu sezon, 17 maçtan 6 tanesini kazanabildiler ve play-off potasından da 3 adım gerideler şuanda. Bununla beraber son dönemde ligde ve burada Euroleague’de toparlanma sinyalleri verdiler. Bu maçlardaki iyi sonuçlar dışındaki bir diğer ortak nokta da yükske tempo ve bol skordu. Sırasıyla 189, 175 ve 159 sayı üretilmişti o maçlarda. Evlerinde bir diğer İspanyol takımı Valencia ile 15 Aralık’da oynamışlar ve 97-92 ile kazanmışlardı. Bu maçta da Lucic, Obst, Sisko’dan faydalanamayacaklar. Walden’ın durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Baskonia ise 11 galibiyete ulaştı ve aynı galibiyete sahip olan kendileri gibi 4 diğer takımla beraber liderlik koltuğunu paylaşıyorlar. Ligin en formda takımlarından biri konumundalar. Ancak geçen hafta bir diğer Alman takımı Alba’ya yine deplasmanda son nefeste 85-84 ile kaybederek 6 galibiyetlik nefis serilerine son vermekten kurtulamamışlardı. Ardından da Endesa sahnesinde bir kez daha yüksek tempoda, bol skorlu bir mücadelenin ardından konuk ettikleri Euroleague ekibi Valencia’yı 85-79 ile geçmeyi bilmişlerdi. Koç Penarroya tüm oyuncularını kullanabilecek bu maçta. 

İki takım arasında kağıt üstünde farklar var. Baskonia’nın daha derin ve daha yetenekjli bir rotasyonu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ama bununla beraber Bayern de evinde çok dişli bir takım. Winston ve Rubit’in son dönemde artan formları ve hücuma yaptıkları önemli katkılarla yüksek skorlara çıkabildiklerini gördük. Baskonia gibi tempolu oynamayı seven, Howard, Hommes, Costello, Thompson, Giedraitis, Henry, Marinkovic gibi önemli silahları bulunan bir takımın yine 80 sayıları göreceğini, Bayern’in de onlara atarak karşılık vererek bizlere bol skorlu, keyifli bir maç izlettireceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (157.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (157.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Virtus Bologna İddaa Tahmini 27.01.23

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Cuma günü saat 22:45’de Virtus Bologna …