Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu (2) 11.01.23

Günün NBA Kuponu (2) 11.01.23

NBA normal sezon mücadeleleri klasik fikstürüyle devam ediyor. Salıyı çarşambaya bağlayan gece 7 maçlık bir fikstür bulunmakta. Bu fikstürün maçlarını yorumlayıp paylaştım. Şimdi günün en güvendiğim üçlüsünden oluşan kuponu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

Toronto – Charlotte : ALT (235.5) – 1.49 (İddaa) & ALT (235.5) – 1.67 (intobet)

Doğu konferansının 11. ve 14. sırasında bulunan iki ekibin karşılaşmasında iki tarafın da çok iyi bir dönemden geçtiğini söyleyemeyiz. Toronto son dönemde iç sahada güçlü takımlarla oynadı ve sınavı pek başarılı bir şekilde geçmedi kadroyla alakalı problemlerden dolayı. Charlotte ise Milwaukee deplasmanında sezonun en sürpriz galibiyetlerinden birini aldıktan sonra Indiana deplasmanından mağlup ayrıldı. İki tarafın da güven vermediği bu maçta Toronto’nun tempoyu forse ederek düşük tempolu bir mücadele etmesini ve maçın alt şeklinde sonuçlanmasını bekliyorum.

Utah – Cleveland : ÜST (223.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (223.5) – 1.67 (intobet)

Hücum verimliliğinde 9. takım olan Utah’ın 8. takım olan Cleveland’ı konuk edeceği mücadelede bir kez daha kıyasıya bir mücadele bekliyorum. Utah Evindeki son üç maçta 119.3 sayı ortalamasıyla oynasa da iki mağlubiyet aldı. Genel olarak çok atan bir takım olmaya devam ediyorlar. Cleveland biraz daha farklı bir tempo takımı olsa da Utah’ın bugün tempoyu kontrol eden taraf olmasını bekliyorum. İki tarafın da 115’leri görmesini beklediğim için tercihim üstten yana olacak.

Portland – Orlando : MS 1 (-5.5) – 1.51 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.70 (intobet)

Portland Trail Blazers evinde son derece efektif oynayan bir ekip. Son dönemde 7 deplasman mağlubiyeti almış olsalar da iç sahadaki iki maçta sırasıyla 124 ve 135 sayı ürettiler. Moda Center’da daha özgüvenli bir şekilde, taraftarın da desteğini arkaya alarak oynadıklarını biliyoruz. Orlando her ne kadar daha iyi bir durumda olsa da deplasman maçlarında biraz daha tutuk kalıyor. Üstelik back to back maçına çıkacaklar. Bugünkü mücadelede ev sahibi ekibin rahat bir şekilde galip gelmesini bekliyorum.

İddaa Oranı: 3.37
intobet Oranı: 4.83Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Toronto Raptors İddaa Tahmini 06.02.23

NBA normal sezon mücadelesinde Memphis Grizzlies, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Toronto Raptors ile FedEx Forum’da …