Anasayfa / FC Bayern Munich / FC Bayern Munich – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 07.03.23

FC Bayern Munich – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 07.03.23

Turkish Airlines Euroleague 27. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Salı günü saat 23:00’da LDLC Asvel Villeurbanne ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Bayern son 2 sezonun play-off takımlarından birisi ama bu sezon şu ana kadar hayal kırıklığı yarattıklarını söylesek yanlış olmaz. 26 maçtan 10 tanesini kazanabildiler sadece ve play-off yarışından 3 galibiyet uzakta kalmış durumdalar. Ancak buna rağmen Audi Dome’da son dönemde iyi bir performans yakaladıklarının da altını çizelim elbette, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar. Son olarak geçen hafta konuk ettikleri play-off yarışındaki direkt rakiplerinden Kızıl Yıldız’ı 87-80 ile geçerek iyi sinyaller vermişlerdi. Harris ve Rubit’den bu maçta da faydalanamayacaklar, Jaramaz, Lucic ve yeni transfer Cheatham’ın durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Asvel ise bu sezonun zayıf halkalarından birisi. 26 maçlarından sadece 8 galibiyet çıkarabildiler ve 18 takım arasında 17. sırada yer alıyorlar. Son 5 maçlarını da üst üste kaybedince artık sezonun geri kalanı için herhangi bir iddiaları yok. Belki tek hedef olarak son 3 sıradan kurtulup sezonu bonus ödülü alarak geçmek sayabiliriz. Diğer taraftan tahmin edeceğiniz üzere deplasman karneleri de sıktınılı, 12 maçtan 8 tanesini, son ikisini de üst üste kaybettiler… Evden uzaktaki son 2 maçlarında Partizan’dan 21 ve Monaco’dan 12 sayı fark yediklerini, direnç bile gösteremediklerini belirtelim. Sezonu kapatan Lauvergne ve genç forvet Risacher’den faydalanamayacaklar. 

Kağıt üstünde iki takık arasında öyle ciddi farklar görünmese de konu sahada oynanan basketbola gelince Bayern özellikle son haftalarda rakibinden iyi durumda. Kalesini iyi koruyan koç Trinchieri’nin öğrencileri az da olsa halen devam eden play-off umutlarını sürdürmek istiyorlar. Son haftalarda kendisine gelen Winston, Walden ve tecrübeli isimler Seeley ile Hunter liderliğinde kötü durumda olan Asvel’i buradan eli boş göndereceklerini, bunu yaparken de düşük handikapı geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.44
Hovarda Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons …