Anasayfa / FC Bayern Munich / FC Bayern Munich – Partizan İddaa Tahmini 15.11.23

FC Bayern Munich – Partizan İddaa Tahmini 15.11.23

Turkish Airlines Euroleague 8. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Çarşamba günü saat 22:30’da Partizan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar. 

Koç Laso ile yeni bir sayfa açan Bayern’de işler yolunda gitmiyor, son 4 maçlarını üst üst kaybeden Alman ekibi sadece 2 galibiyet toplayabildi bu sezon çıktığı 7 maçın ardından… BBL ve Euroleague sahnesindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise kayıplar dışında bir diğer ortak noktanın da yüksek tempo ve bol skorlu mücadeleler olduğunu görebiliriz. Maccabi’ye deplasmanda 93-90 ve yine deplasmanda Bonn’a uzatma sonunda 88-83 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Uzun süreli sakatlığı bulunan Lucic dışında Obst’un durumu da maç saatinde belli olacak.

Partizan ise sezona kötü bir giriş yapmıştı ama son 3 maçtan ikisini kazanarak toparladılar, toplamda 3 galibiyete ulaşmış durumdalar 7 maçın ardından. Son 2 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak bize 167 ve 169 sayı izletmişlerdi. Hatta Adriyatik’deki son maçlarında da evlerinde olmalarına rağmen Igokea’ya kaybedip soğuk bir duş alırlarken yine yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol hakimdi, son nefeste Moody’nin basketine engel olamamışlar ve 89-91 ile kaybetmişlerdi. Punter ve Koprivica’dan bu maçta faydalanamayacaklar.

Kağıt üstünde Partizan daha iyi bir takım olsa da deplasmanda olmalarıyla beraber bana güven vermiyorlar. Diğer yandan onların da savunması Bayern gibi iyi durumda değil. İki takımın da tempoyu seven oyuncuları var ve bu maçta birbirlerinin savunma zaaflarını açık alanda rahatlıkla cezalandıracaklarını, kim kazanırsa kazansın karşılıklı olarak 80 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (159.5) – 1.47
Bets10 Oranı: ÜST (159.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …