Anasayfa / Felix Perez / Felix Perez Cardozo – Libertad İddaa Tahmini 29.08.23

Felix Perez Cardozo – Libertad İddaa Tahmini 29.08.23

Paraguay Ligi kapanış etabı mücadelesinde Felix Perez Cardozo Salı günü saat 02:30’da Libertad ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cardozo ligin zayıf halkalarından birisi. İlk 3 maçlarını üst üste kaybettikten sonra son maçta denk rakiplerinden Campoalto’yu 65-87’lik skorla yenerek şeytanın bacağını kırmışlardı. O maçta hücumda kendilerini aşmış olsalar da savunma performanslarının ve genel anlamda düşük skorlu mücadelelerin diğer maçta da geçerli olduğunu belirtelim. Önceki 3 maçlarında sırasıyla 156, 141 ve 139 sayı izletmişlerdi bizlere!

Libertad ise ilk 2 maçını kaybettikten sonra son 2 maçını üst üste kazanarak ne kadar iyi durumda olduğunu göstermiş, ritmini bulmuştu. Onların da özellikle bu galibiyetler esnasında tempoyu düşürdüğünü ve savunma odaklı bir basketbol sergilediğini görmüştük. Önce deplasmanda zayıf rakipleri Campoalto’yu 66-70 ile geçmişler sonra da dişli rakiplerden birisi olan Colonias Gold’u yine deplasmanda bu kez 73-80’lik skorla yenmeyi bilmişlerdi. 

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar olduğunu biliyoruz. Libertad son 2 maçını kazanırken, Cardozo ise zor bir dönemden geçiyor. Dolayısıyla Libertad deplasmanda olmasına rağmen bu maçta elbette favori. Ancak ben handikap riskine girmeyeceğim, bunun yerine iki takımın da son haftalarda sergiledikleri savunma odaklı, düşük tempolu mücadeleleri dikkate alarak tercihimi alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ALT (157.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …