Anasayfa / Colonias Gold / Olimpia – Colonias Gold İddaa Tahmini 29.08.23

Olimpia – Colonias Gold İddaa Tahmini 29.08.23

Paraguay Ligi kapanış etabı mücadelesinde Olimpia Salı günü saat 02.30’da Colonias Gold ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Olimpia kapanış etabının en formda en diri takımı, üst üste 4 maçlarını kazandılar ve tek namağlup takım olarak liderlik koltuğunda oturuyorlar. Bu maçlardan 3 tanesinde rakiplere çift haneli farklarla (19, 30, 17) üstünlük kurarken son maçta ise konuk ettikleri denk rakiplerinden San Jose karşısında 7 sayı farkla galibiyete gitmişlerdi. O maçta Peralta 17 sayı, 8 ribaund ve Mercado 12 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Colonias ise bu etaba istediği gibi başlayamadı. Son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve 3 maçtan çıkarabildikleri tek galibiyetle zayıf takımlar arasında yer aldılar. 22 Ağustos’daki son deplasman maçlarında güçlü rakiplerden San Jose karşısında beklenenden iyi direnmişler ama 90-82 ile kaybetmişlerdi. 25 Ağustos’daki son sınavlarında ise konuk ettikleri Libertad’a 7 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım arasında sadece kağıt üstünde değil, sahada oynanan basketbol anlamında da net bir seviye ve siklet farkı var. Olimpia şuana kadar yoluna dörtte dört ile devam ediyor ve rakiplerine hep çift haneli farklarla üstünlük kurdular son dönemde. Colonias’ın da formsuz olduğunu düşündüğümüzde bu maçta farklı bir senaryo beklemiyorum. Handikapı geçerek net bir galibiyet alarak namağlup ünvanlarını koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …