Anasayfa / Fenerbahçe Beko / Fenerbahçe Beko – Olympiakos İddaa Tahmini 05.05.23

Fenerbahçe Beko – Olympiakos İddaa Tahmini 05.05.23

Turkish Airlines Euroleague play-off serisi 4. maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Cuma günü saat 20:45’de Olympiakos ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.67 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.97 olarak belirlemiş.

Fenerbahçe Beko buradaki ilk, serideki 3. maçta Ataşehir’deki müthiş atmosferin de yardımıyla çok iyi mücadele etmiş, özellikle 3. çeyrekteki nefis savunması ile Olympiakos’u geride bırakmıştı. Ancak son çeyrekte Black’in çember altındaki etkinliğine çözüm üretmedik ve yakalandık. Son topta da bizden daa akıllı ve soğuk kanlı oynayan Yunan ekibinde eski dost Sloukas son topta gönderdiği zor üçlükle hançer böğrümüze sapladı, 71-72 ile kaybettik ve saha avantajını da rakibe kaptırdık. Sarı lacivertliler Ataşehir’de bir kez daha sahaya çıkacaklar ve tamam mı devam mı diyecekler… 

Yunan ekibi evindeki ikinci maçı kaybettikten sonra tam anlamıyla soğuk bir duş almıştı. Ancak sonrasında çabuk toparlandılar ve neden sezonun lideri olduklarını gösterdiler. Ataşehir’deki ilk maçın önemini bilen koç Bartzokas’ın öğrencileri sürekli geriden gelerek son çeyrekte adam değişme savunmamızdaki zaaflarımızı içerden Black ile iyi kullanırken Sloukas’ın da hücumda etkinliği sayesinden maçta kaldılar. El yakan son topu da en doğru isme teslim ettiler ve Sloukas da bulduğu zor üçlükle takımına galibiyeti getirdi. Saha avantajını geri aldılar, eğer gerekirse 5. ve son maçta Pire’de oynanacak. 

İki takım da birbirini deplasmanda yendi ve 1-8 eşleşmesi olmasına rağmen aslında denk bir seri olduğunu göstermiş oldular. Temsilcimiz buradaki ilk maçta eski oyuncusu Sloukas’ın son saniye üçlüğü ile şok bir yenilgi almıştı fakat bu sefer aynı hata yapacaklarını düşünmüyorum. Bu temsilcimiz adına bir tamam mı devam mı maçı, kazanıp seriyi son maç için tekrar Pire’ye taşımalarını bekliyorum. Yunan ekibi 2-1 öne geçmenin rehavetiyle bu zorlu atmosferde üst üste 2. kez kazanamaz diye tahmin ediyorum, hedefleri kendi evlerinde oynanacak son maç olacak. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.67
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.97
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Slam Stal Ostrow – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 28.05.23

Polonya Ligi yarı final serisi 4. maçında Slam Stal Ostrow Pazar günü saat 18:30’da Wilki …