Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Rostock İddaa Tahmini 05.05.23

Ratiopharm Ulm – Rostock İddaa Tahmini 05.05.23

Almanya easyCredit BBL 33. hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Cuma günü saat 20:00’da Rostock ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar.

Ulm son dönemde çıkışa geçen ekiplerden birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 17 galibiyete ulaşarak play-off potasındaki yerlerini yüzde 90 garantiledikler, yüzde yüz için kalan 2 maçta bir galibiyete daha ihtiyaçları var. Ayrıca 6. sıra şansları var hata yapmazlarsa iki maçta da. Son dönemde sonuçlardan bağımsız olarak bizlere 4 maçlarında da yüksek skorlar izlettiler, sırasıyla 178, 181, 170 ve 250 sayı üretilmişti o maçlarda!

Rostock ise ilk sezonunda halen play-off potasında yer alan, beklentileri aşmış bir isim. Kalan 2 maçlarını birden, hatta birini bile kazansalar play-off bileti kapacaklar büyük olasılıkla. Bununla beraber deplasman karneleri pek iyi değil, son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler ve bu maçlardaki diğer ortak nokta da yüksek skordu, sırasıyla 183 ve 184 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak 26 Nisan’da konuk oldukları güçlü Bayern’e direnememişler ve 108-76 ile farklı kaybetmişlerdi. 

İki takımın da play-off bileti konusundaki hedefleri devam ediyor. Bu nedenle de bu maçta yüksek motivasyonla sahada yer alacaklardır kuşkusuz. Bunun da son haftalarda bizlere izlettikleri tempo basketboluna çanak tutacağını düşünüyorum. Çünkü iki takımın da konforlu ve başarılı olduğu basketbol anlayışı, tarzı bu. Birbirlerinin açık sahadaki etkinliklerine savunmada karşılık vermekte zorlanacaklarını, bizleri bol skorlu ve keyifli bir maçın beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.55
intobet Oranı: ÜST (174.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …