Anasayfa / Fenerbahçe Beko / Fenerbahçe Beko – Petkim Spor İddaa Tahmini 03.10.21

Fenerbahçe Beko – Petkim Spor İddaa Tahmini 03.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 2. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko Pazar saat 20:15’de Petkim Spor ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Fenerbahçe Beko sezona yeni koçu Djordjevic yönetiminde pek de istediği gibi başlayamadı. Kötü basketbol şimdilik sonuçlara yansımadı diyelim… Bununla beraber Sırp koçun istediği gibi savunma konusunda ise işler yolunda, bu bir gerçek. Ligdeki ilk maçlarında Daçka’yı deplasmanda 65-75 ve sonrasında Euroleague’de ise içerde eksik Kızıl Yıldız’ı zor da olsa 61-57 ile yenmeyi başarmışlardı. Geçen sezon olduğu gibi oyun kurucu problemi devam ediyor, Henry tek başına yeterli değil ve De Colo da 1 numarada rahat değil. Bu da hücumdaki verimliklerinin ve skor potansiyellerinin düşmesine neden oluyor. 

İzmir temsilcisi ise geçen sezon olduğu gibi bu sezon da düşmemek için mücadele edecek. Ellerindeki kadronun geçen sezona göre güçlendiğini, daha iyi olduğunu söylemek zor. Evet koç Sevim mutlaka ilerleyen haftalarda takıma bir renk katıp derleyip toplayacaktır ama şuan için BSL seviyesinin altında bir durumdalar. Özellikle hücumda sıkıntı çekiyorlar, hazırlık maçlarında da bunu görmüştük zaten. Sezona da bunu taşıdılar. İlk maçlarında güçlü Karşıyaka karşısında kendi sahalarında oynamalarına rağmen hiç varlık gösteremediler ve 59-92’lik skorla çok farklı kaybettiler. 

İki takım arasındaki kadro kalitesini ve seviye farkını anlatmaya gerek yok. Fenerbahçe her ne kadar hazır olmasa da BSL’deki bir çok takıma karşı net olarak üstünlük kurabilecek durumdalar. Petkim de bu ekiplerden biri. Ancak yine de handikap konusunda emin değilim. Bunun yerine iki takımın da halen hücumda bir düzen kuramadığını, düşük tempoda oynamalarını ve tabiki Fenerbahçe’nin iyi savunmasını dikkate alarak tercihimi düşük skordan yana kullanacağım. Toplam baremden alt seçeneğine alternatif olarak Petkim lehine açılan baremden de alt seçeneğine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: ALT (157.5) – 1.58
Bets10 Oranı: ALT (155.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Tofaş – Petkim Spor İddaa Tahmini 17.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Tofaş Pazar saat 15:30’da Petkim Spor ile karşılaşacak. …