Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 03.10.21

Günün İddaa Kuponu (BSL) 03.10.21

Pazar programında oynanacak olan ING Basketbol Süper Ligi 2. hafta maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol kazançlar.

Semt77 Yalovaspor – Gaziantep : MS 2 – 1.39 (İddaa) & MS 2 – 1.92 (Bets10)

İki takım arasında bana göre net farklar var. Evet Yalovaspor ilk maçta Bursaspor karşısında iyi direnmişti ve Gaziantep de Afyon’a son nefeste yenilmişti. Ama ne Yalova’nın her maçta böyle direnebileceğini ne de Gaziantep o kazayı tekrarlayacağını düşünüyorum. Cumartesi maçlarında da gördüğümüz üzere ilk haftanın aksine takımlar kendilerine gelmiş durumdalar, sürprize kolay kolay izin vermiyorlar. Gaziantep’in de Peterson, Gulley, Kaba üçlüsünün liderliğinde ilk maçta içerde alınan mağlubiyeti telafi etmek adına bu deplasmanda galibiyet çıkaracağını, gerçek potansiyelini sahaya koyacağını tahmin ediyorum. 

HDI Sigorta Afyon Belediyespor – Türk Telekom : MS 1 (+8.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (+6.5) – 1.71 (Bets10)

Telekom eksiklerine rağmen halen maçı favorisi olarak görülebilir ki Ennis ile Johnson dönseler de tam randıman vermeleri düşük ihtimal. Diğer taraftan Tofaş karşısında iyi sinyaller vermediler. Afyon ise ilk hafta Gaziantep karşısında çok daha derli toplu ve diri bir performans sergilemişti. Şimdi bu maçta taraftarlarıyla da buluşacaklarını düşünürsek moralli olan takımın direnç seviyesinin bir kademe daha yükseleceğini söylemek yanlış olmaz. Yine Shorter ve Campbell liderliğinde direneceklerini ve kazanmalarının sürpriz olmayacağını, kaybetseler bile handikapta kalacaklarını düşünüyorum. 

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Frutti Extra Bursaspor : MS 1 – 1.88 (İddaa) & MS 1 – 2.13 (Bets10)

Merkezefedi ilk hafta ne kadar dişli bir rakip olacağını ilk hafta gösterdi. Her ne kadar hazır olmasa da Efes gibi güçlü bir rakibe karşı bu kadar direnmeleri alkışları haketti doğrusu. O maçta olduğu gibi Lomazs ile Smith’in yine hücumda etkili olacaklarını, bu kez kendi sahalarında yüksek tempoda oynayıp Hollowell, Upson ve Sestina’yı da verimli kullanarak sezonun ilk galibiyetlerini hanelerine yazdırabileceklerini düşünüyorum. Evinde zor kazanan, henüz dağınık bir basketbol oynayan Bursasapor’un bu zor deplasmanda ancak direnebileceğini ama kazanamayacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.92
Bets10 Oranı: 6.99Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 19.10.21

Salı programının son kısmında FIBA Şampiyonlar Ligi ve 7DAYS EuroCup kapsamında oynanacak maçlara dair en …