Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Filipinler – Dominik Cumhuriyeti İddaa Tahmini 01.07.21

Filipinler – Dominik Cumhuriyeti İddaa Tahmini 01.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları‘na katılacak takımlardan birini belirlemek üzere Belgrad’da düzenlenen elemelerin A grubu mücadelesinde Filipinler Perşembe saat 21:30’da Dominik Cumhuriyeti ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 156.5 olarak açıklamış. 

Filipinler ilk maçında 3 yıldızını birden dinlendiren eksik Sırbistan karşısında iyi direnç göstermişti. Özellikle 2 genç uzunları Kouame ve Sotto iyi iş çıkarmışlar, toplam 27 sayı üreterek takımlarının 76 sayıya ulaşmasına ve son topa kadar maçın içinde kalmasını sağlamışlardı. Ayrıca devşirme Heading de dış şutları ile takımın önemli skor opsiyonlarından biri olduğunu gösterdi. Ancak pota altında takım olarak Marjanovic’i durduramayınca 83 sayı yiyerek kaybetmekten kurtulamadılar. 

Dominik de ilk maçını güçlü Sırbistan ile oynadı. Koç Kokoskov turnuvanın ilk maçı olduğu için o maça tam kadro çıkmış ve Dominik’in savunmasını delik deşik ederek 94 sayıya çıkmışlardı. Dominik ise kaptan Liz ve Torres’den gelen 16’şar sayıyla 76 sayıya ulaşmış ve en azından atarak direnmeye çalışmıştı. Ama Micic ile Marjanovic ikilisini durduramadıkları için maça ortak olmamamışlardı, özetle savunmada sınıfta kaldıklarını net olarak görmüştük. 

Grubun denk iki takımının keyifli ve çekişmeli kapışmasını izleyeceğiz. İki takım da ilk maçlarında güçlü Sırbistan karşısında beklenenden iyi direndiler ama ortak sorunları savunmadaydı, Sırbistan’ın dev uzunu Marjanovic’e çözüm bulamamışlardı. Bu maçta ise Filipinler pota altında Kouame ve Sotto ile yüksek skorlara ulaşabilir, Dominik ise Liz ve Torrese ile kısa rotasyonundan Filipinler savunmasını zorlayabilir. Dolayısıyla iki takımın da birbirlerinin savunma zaaflarını iyi işleyeceklerini, bizlere bol skorlu bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (154.5) – 1.56
Bets10 Oranı: ÜST (156.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 17.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Pazar saat 13:00’da Semt77 Yalovaspor …