Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu (2) 01.07.21

Günün İddaa Kuponu (2) 01.07.21

Perşembe programının ikinci kısmında 2020 Tokyo Olimpiyatları‘na katılım için oynanacak eleme maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Slovenya – Polonya : EvSahibi ÜST (89.5) – 1.47 (İddaa) & EvSahibi ÜST (90.5) – 1.70 (Bets10)

Slovenya kadro kalitesi olarak Doncic başta olmak üzere özellikle kısalar tarafında net anlamda üstün Polonya’da. Bu maçta da yüksek tempo anlayışlarından vazgeçmeyeceklerini, tam sahada koşarak Polonya’yı da kendi oyunlarının içine çekeceklerini düşünüyorum ki Polonya kısalarının Doncic ve arkadaşlarını durdurabileceklerini zannetmiyorum. Slovenya’nın rahat kazanmasını beklediğim maçta yine hücum performanslarına güveneceğim, 90 baremini aşmalarını bekliyorum. Alternatif olarak da Slovenya’nın handikaplı galibiyetlerini değerlendirebilirsiniz. 

Rusya – Almanya : EvSahibi ALT (76.5) – 1.49 (İddaa) & EvSahibi ALT (75.5) – 1.75 (Bets10)

Bu grubun elemelerdeki en denk ve çekişmeli grup olacağını sizlerle analizlerimde paylaşmıştım. Herkesin herkesi yenebileceği bir grup. Şimdiye kadar 3 ekip de beni yanıltmadılar. Bu maçta da kolay pes etmeyeceklerini, birbirlerini zorlayacaklarını tahmin ediyorum iki takımın. Ancak önceliğim handikap yerine Rusya’nın kötü hücum performansına güvenerek onlar için açılan baremden alt seçeneğine yönelmek olacak. Alternatif olarak da Rusya lehine açılan baremi yanınıza alabilirsiniz. 

Filipinler – Dominik Cumhuriyeti : ÜST (154.5) – 1.56 (İddaa) & ÜST (156.5) – 1.82 (Bets10)

Grubun denk iki takımının keyifli ve çekişmeli kapışmasını izleyeceğiz. İki takım da ilk maçlarında güçlü Sırbistan karşısında beklenenden iyi direndiler ama ortak sorunları savunmadaydı, Sırbistan’ın dev uzunu Marjanovic’e çözüm bulamamışlardı. Bu maçta ise Filipinler pota altında Kouame ve Sotto ile yüksek skorlara ulaşabilir, Dominik ise Liz ve Torrese ile kısa rotasyonundan Filipinler savunmasını zorlayabilir. Dolayısıyla iki takımın da birbirlerinin savunma zaaflarını iyi işleyeceklerini, bizlere bol skorlu bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.42
Bets10 Oranı: 5.41Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 28.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları 2. maçları Çarşamba programıyla başlıyor. Ben de sizler iin en güvendiğim tahminleri …