Güncel
Anasayfa / Finlandiya Milli Takımı / Finlandiya – Fransa İddaa Tahmini 21.02.19

Finlandiya – Fransa İddaa Tahmini 21.02.19

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında Finlandiya Perşembe saat 20:00’da Fransa ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Finlandiya 5 galibiyetle 4.sırada yer alıyor ve gruptan çıkma şanslarını son maça taşıyabilmek için bu maçtan mutlak galibiyet çıkarmak zorundalar. Zaten Fin taraftarlar da bunun bilinciyle biletlerin tamamını satın aldılar ve takımlarını yanlız bırakmayacaklar. Ancak ellerindeki kadro bunu başarabilecek seviyede mi epey tartışılır çünkü Markkanen, Koponen ve Murphy’den faydalanamayacaklar. Wilson ve Salin ile galibiyete uzanmaya çalışacaklar.

Fransa ise Çin biletini garantilemiş takımlardan biri ama buna rağmen son maçlarda ne kadar istekli olduklarını gördük. Genç ve atletik oyunculardan kurulu bir kadro var koç Collet’nin elinde. Bologna ile iyi bir sezon geçiren M’Baye, Asvel’in genç yıldızları Noua ile Maledon, Andorra’nın maestrosu Albicy ve Malaga’nın atletik uzunu Lessort bu yüksek potansiyelli kadronun ön plana çıkan isimleri. Son 3 maçlarında net farklarla kazanmış bir Fransa vardı, evlerinde Finlandiya’yı 16, deplasmanda Çekya’yı 14 ve son olarak Bulgaristan’ı deplasmanda tam 24 sayı farkla darmadağın etmişlerdi.

Finlandiya evindeki son maçta yıldızlarından yoksun Rusya’ya iyi direnmiş ama uzatmada kaybetmişti. Bu maçta da Koponen ve Markkanen yoksun, yani sıradan bir takım konumundaki Finlandiya’nın ateşli taraftarlarının desteğiyle bir noktaya kadar direnebileceğini ama Fransa’nın genç ve potansiyelli kadrosuyla bu maçtan galibiyet çıkarabileceğini, kaybetseler de handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında evinde düzenlenen turnuvada Almanya Pazar saat 16:00’da Polonya‘yı konuk edecek. İddaa …