Anasayfa / Almanya Milli Takımı / İsrail – Almanya İddaa Tahmini 21.02.19

İsrail – Almanya İddaa Tahmini 21.02.19

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında İsrail Perşembe saat 20:30’da Almanya ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 0.5 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

İsrail 10 maçın ardından 4 galibiyet toplayabildi ve bu maçı kazanıp Gürcistan ile Sırbistan’ın kaybetmesini bekleyecek. Özellikle Sırbistan kazanırsa zaten şansları bitiyor, bu maçtan bağımsız olarak. Bu grupta evlerinde 2 maç yaptılar, ilkinde Gürcistan’a 5 sayı farkla kaybederken ikincisinde ise Sırbistan’ı 9 sayı farkla yenmişlerdi. Ancak şuanki kadroları epey zayıf, elemeler boyunca en güvendikleri isimler Cohen, Segev, Howell, Blatt, Mekel ve Zoosman forma giyemeyecekler.

Almanya ise rahat takımlardan biri, Çin biletini 9 galibiyete ulaşarak kaptılar ve son 2 maçı formalite icabı oynayacaklar. Ancak buna rağmen kadroları hiç de fena değil, Zipser, Thiemann, Zirbes ve Obst gibi kaliteli isimler bu maçta forma giyecekler. Bu grupta iki deplasman maçı oynadılar şimdiye kadar, Estonya’yı tam 43 sayı farkla geçerken gruptan çıkmayı garantiledikten sonra Yunanistan’a 8 sayı farkla kaybetmişlerdi.

İsrail’in mutlak galibiyete ihtiyacı var ancak Sırbistan’ın Estonya karşısında kaybetmesi neredeyse imkansız olduğu için pek bir şey ifade etmeyecek bu galibiyet. Bu nedenle de oldukça sınırlı bir kadro ile çıkıyorlar bu maça. Diğer taraftan Almanya ise işi garantilemiş olmasına rağmen Euroleague ve NBA dışındaki oyunculardan oluşan gayet kaliteli bir kadro ile Zipser, Thiemann, Zirbes ve Obst gibi silahlarla maça çıkacak. Bu oyuncuların bir üst seviye için kendilerini göstermek adına iyi bir maç çıkaracaklarını ve Almanya’nın deplasmanda da olsa rahat kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-0.5) / 1.88
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …