Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Ludwigsburg İddaa Tahmini 01.03.20

Frankfurt – Ludwigsburg İddaa Tahmini 01.03.20

Almanya easyCredit BBL 21.hafta mücadelesinde Frankfurt Pazar saat 17:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.25 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.35 olarak belirlemiş.

Frankfurt ligin vasat takımlarından biri. Düşme potasından 2 maç uzakta, güvenli bölgedeler. Play-off şansları da kalmadı diyebiliriz, en yakın rakipleri ile 5 maç fark var arada. Bu sezon iç saha karneleri de sıkıntılı, 8 maçtan 6 tanesini kaybettiler. Aradan önce oynadıkları 5 maçı da üst üste kaybettiler, işler hiç yolunda değil. Arayı değerlendirip kadrolarını İTÜ’den ayrılan skorer Mobley ile güçlendirdiler.

Ludwigsburg, Bayern’in ardından ligin en istikrarlı en güçlü takımı konumunda ki zaten 15 galibiyetle 2.sıradalar. Ancak alttan maç eksiği de bulunan Alba sağlam geliyor ve onları çok zorlayacak 2.sıra yarışında. Bu nedenle artık içerde dışarda farketmeksizin ligin alt sıralarında yer alan böyle takımlara karşı hata yapma lüksleri kalmadı. Bu sezon deplasman karneleri iyi, 10 maçtan 6 galibiyet çıkardılar şimdiye kadar.

İki takım arasında kadro kalitesi ve derinlik anlamında net farklar var. Ayrıca Frankfurt’un sezon hedefi tamamlandı diyebiliriz, düşme potasında uzaktalar ve rahatlar. Ludwigsburg ise 2.sıra yarışında önemli bir dönemece girdi ve Avrupa kupalarında da oynamadıkları için tüm konsantrasyonlarını lige vermiş durumdalar. Deplasmanda olmalarına rağmen vasat rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını, kazanarak yollarına devam edeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.25
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.35
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …