Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Wurzburg İddaa Tahmini 01.03.20

Telekom Bonn – Wurzburg İddaa Tahmini 01.03.20

Almanya easyCredit BBL 21.hafta mücadelesinde Telekom Bonn Pazar saat 17:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.50 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.68 olarak belirlemiş.

Bonn BCL’de son 16 takım arasına adını yazdırma başarısını göstermiş olsa da BBL’de işler yolunda gitmiyor ve düşme hattından sadece 1 adım uzakta kalabildiler şuana kadar. Evlerindeki 9 maçtan 3 tanesini kazadılar. Koç Voigt göreve geldikten sonra ise biraz daha derli toplu oynadıklarını biliyoruz. Ayrıca milli aradan faydalanıp kadrolarını NBA patentli guard Donald Sloan ile güçlendirdiler, Wurzburg karşısında ilk kez forma giymesi bekleniyor. Frazier takımın en skorer ismi olarak liderlik etmeye devam ediyor.

Wurzburg topladığı 10 galibiyetle play-off yarışına 8. ve son sırada dahil olmayı başardı. Deplasman karneleri de orta şekerli, 9 maçtan 5 tanesini kaybettiler şuana kadar. Sıkıntılı olan konu ise son 5 deplasman maçlarından 4 tanesini de kaybetmiş olmaları. Son ikisinde Bayern’den 11 ve Braunschweig gibi sıradan bir takımdan da 13 sayı fark yemişlerdi. Evden uzakta işlerin yolunda gitmediği bir gerçek.

İki takım sezonun ilk maçında Wurzburg’un ev sahipliğinde karşılaşmış ve Bonn direnmiş olsa da 7 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamıştı. Düşme potasından olabildiğince uzaklaşabilmek için artık evlerinde hata yapmamaları gerekiyor. Yeni transfer Sloan’un da Frazier’ın omuzlarındaki yükü hafifleteceğini, takıma güç katacağını düşünüyorum. Ev sahibi avantajlarını iyi kullanıp dişli rakiplerini zor da olsa yenebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.68
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …