Güncel
Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Fransa – Karadağ İddaa Tahmini 15.08.19

Fransa – Karadağ İddaa Tahmini 15.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Lyon’un ev sahipliğinde düzenlenen turnuvada Fransa Perşembe saat 21:30’da Karadağ ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem belirlememişken Bets10 ise misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemiş.

Fransa Heurtel’i kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşıyor olsa da bu onlara ne kadar zarar verecek tartışılır. De Colo’nun dönecek olmasıyla daha derli toplu bir Fransa izleyeceğimiz bir gerçek. Batum, Fournier, Moerman ve Gobert’in yanına gelecek De Colo ile birlikte ideale yakın bir beşleri olacak. Zaten ay yıldızlılar karşısında kaybettikten sonra Tunus karşısında vitesi yükseltip 38 sayı farkla kazanıp moral bulmuşlardı.

Karadağ ise turnuvada sürpriz aramaya çalışacak takımlardan biri olacak. Vucevic, Dubljevic ve Radovic ile birlikte etkili bir pota altı ikilisine sahip olsalar da kısa rotasyonunda sorun yaşayacakları bir gerçek. Devşirme guard Needham, Sehovic kardeşler, Popovic ve Ivanovic bu seviyelerde yetersiz kalabilecek isimler. Bu turnuvayla beraber ilk ciddi hazırlık maçlarına çıkacak koç Mitrovic’in öğrencileri.

Fransa hem ev sahibi avantajına sahip hem de kadro kalitesi artı tecrübe anlamında Karadağ’dan bir değil bir kaç adım önde. De Colo’nun da geri dönmesiyle guard rotasyonunda koç Collet’nin eli daha kuvvetli olacak ve kısa rotasyonu dar ve yetersiz olan Kradağ’a karşı bu alanda net bir üstünlük kuracaklarını düşünüyorum. İki NBA uzunu Vucevic ve Gobert’in kapışmasını izleyeceğimiz maçta Fransa’nın ev sahibi avantajı ve kadro kalitesini kullanıp rahat bir galibiyet almasını bekliyorum.

İddaa Oranı: – 
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) / 1.88
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Çin – Brezilya İddaa Tahmini 23.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Guangzhou kentinin ev sahipliğinde Çin Cuma saat 14:30’da Brezilya ile karşılaşacak. …