Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Arjantin – Brezilya İddaa Tahmini 15.08.19

Arjantin – Brezilya İddaa Tahmini 15.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Lyon’da düzenlenen turnuvada Arjantin Perşembe saat 19:00’da Brezilya ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise Arjantin’in direkt galibiyeti için 1.69 oran açıklamış.

Arjantin PanAmerikan Oyunları’nda şampiyon olarak da ne kadar hazır ve formda olduğunu göstermişti. NCAA oyuncularından oluşan ABD’yi 39 sayı ve bir diğer Dünya Kupası’nda yer alacak takım, Porto Riko’yu ise 18 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Campazzo, Deck ve veteran uzun Scola takımlarını sırtlayabileceklerini kanıtladılar. Dünya Kupası’nın tehlikeli takımlarından biri olacaklar.

Brezilya ise artık iyice yaşlanan kadrosu ile tecrübe anlamında iyi bir takım olsa da atletizm ve enerji konusunda sorun yaşayabilecek bir takım, sadece tecrübe ile 40 dakika mücadele etmeleri zor. 2 hazırlık maçı yaptılar şuana kadar, üst üste Uruguay karşısında mücadele ettiler ve rahat galibiyetler almışlardı zayıf rakipleri karşısında. Varejao, Huertas ve Barbosa üçlüsü tecrübeleri ile takımın en güvendikleri isimler.

Arjantin tecrübe konusunda Brezilya’nın bir tık gerisinde olsa da Euroleague seviyesinde üst düzey takımlarda ciddi süreler alan önemli yeteneklerden kurulu bir ekip. Özellikle Real Madrid’de forma giyen Campazzo, Deck, Laprovittola üçlüsü ile Brezilya karşısında net bir üstünlük kuracaklarını ve handikapı aşarak kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.69
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Bandırma Kırmızı İddaa Tahmini 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Çarşamba saat 18:00’da Bandırma Kırmızı ile karşılaşacak. MobilBahis …