Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Günün İddaa Kuponu 14.08.19

Günün İddaa Kuponu 14.08.19

Çarşamba programında 2021 EuroBasket ön elemeleri kapsamında maçlar oynanacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Belarus – Arnavutluk : ALT (150.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (149.5) / 1.81 (Bets10)

Belarus kadro kalitesi ve tecrübe anlamında net olarak Arnavutluk’dan önde ki zaten ilk maçta deplasmanda olmalarına rağmen 73-51 kazanarak bunu göstermişlerdi. Gruptan sadece lider olan takım çıkacağı için bu maç Belarus adına çok kritik, taraftarları önünde yine savunmada işi sıkı tutup kazanacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim ilk maçtaki gibi düşük skordan yana olacak.

Kıbrıs – Slovakya : MS 2 (-3.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-3.5) / 1.88 (Bets10)

Kıbrıs tam kadro olsa bile zaten Avrupa basketbolunun geldiği seviyenin çok altında. Bir de Biggs, King ve Stylianou kadroda olmayınca iyice zayıflıyorlar. Slovakya ise Brodziansky takviyesiyle iyi iş çıkarmıştı ilk maçta Kıbrıs karşısında. Şimdi deplasmanda da zayıf rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını ve düşük handikapı geçerek kazanacaklarını, liderlik şanslarını son maça taşıyacaklarını düşünüyorum.

Portekiz – İsviçre : MS 2 (+1.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (+1.5) / 1.88 (Bets10)

Portekiz Cardoso ve devşirme uzunları Wilson liderliğinde şimdiye kadar iyi iş çıkarsa da ne İzlanda ne de İsviçre karşısında üstünlük kuramadı. Bu maçta da evlerinde oynasalar bile Capela ve arkadaşlarının birbirlerine her maç daha fazla ısınmasıyla beraber işlerinin çok zor olacağını düşünüyorum. İsviçre maçı kaybetse bile tıpkı son maçta İzlanda deplasmanında yaptıkları gibi son topa kadar oyunun içinde olurlar.

Kosova – Lüksemburg : MS 1 (-10.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-10.5) / 1.85 (Bets10)

Kosova kendi sahasında Britanya’ya karşı direnç gösterek kolay lokma olmadığını gösterdi. Matematiksel olarak şanslarını devam ettirebilmek için ilk maçta 8 sayı farkla yenildikleri Lüksemburg’u daha fazla farkla yenmeleri ve son maçta Britanya’yı 8 sayının üstünde bir farkla yenme hedefi ile sahaya çıkmaları gerekiyor. Ateşli taraftarı önünde kendi sahasında Kosova’nın daha zayıf rakibi Lüksemburg’u çift haneli farklarla geçebileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 11.84

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …