Anasayfa / Cantu / Frata Nardo – Cantu İddaa Tahmini 18.05.23

Frata Nardo – Cantu İddaa Tahmini 18.05.23

İtalya Lega Basket Serie A2 play-off serisi 3. maçında Frata Nardo Perşembe günü saat 21:45’de Cantu ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Nardo seriye dezavantajlı başlayan taraftı ve deplasmandaki ilk 2 maçta da kalite farkını iliklerine kadar hissettiler! Önce 101-78 sonra da 82-62 ile kaybettiler. Artık kendi sahalarındaki bu maça tamam mı devam mı diye çıkacaklar. İki maçta da açıkçası hanelerine yazabileceğimiz elle tutulur herhangi bir artı yoktu… İlk maçta savunmada ikinci maçta da hücumda tam anlamıyla sınıfta kalarak farklı kayıplar, daha doğrusu hezimetler yaşadılar.

Cantu ise sadece bu serinin değil, ligin de iddialı favorilerinden birisi. Nitekim seride evlerinde oynadıkları ilk 2 maçta da bu avantajlarını çok iyi kullanmışlar ve kendi sikletlerinde olmayan zayıf rakip karşısında kalite farkını net olarak ortaya koymuşlardı. Evet şimdi deplasmanda olacaklar ama artık tur bileti için sadece bir galibiyete ihtiyaçları var ve seriyi daha fazla uzatmayacaklarını düşünüyorum. Bu sefer evlerindeki maçlarda olduğu gibi dominant galibiyetler olmaz belki ama yine de handikapı geçeceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.67
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Hırvatistan – Polonya İddaa Tahmini 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Opatija’da düzenlenen turnuvada ev sahibi Hırvatistan Pazar günü saat 19:30’da Polonya ile …