Anasayfa / Frutti Extra Bursaspor / Frutti Extra Bursaspor – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 08.02.20

Frutti Extra Bursaspor – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 08.02.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 19.hafta mücadelesinde Frutti Extra Bursaspor Cumartesi saat 20:00’da OGM Ormanspor ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.52 oran açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Bursaspor son haftalarda ciddi bir düşüş yaşıyor ve 4 maçlarını üst üste kaybederek 7 galibiyette kaldılar. Play-off yarışından 2 adım uzakta kalmış durumdalar. Artık bir çıkışa geçmeleri gerekiyor yoksa düşme hattına daha da yaklaşacaklar. Bu 4 maçlık mağlubiyet serisinin sadece biri evlerinde geldi Daçka karşısında. Ondan önceki 2 iç saha maçında denk rakiplerden Bahçeşehir ve Afyon’u yenmeyi başarmışlardı. Geçen hafta da zorlu Karşıyaka deplasmanında Clavell liderliğinde çok iyi direnmişler, sadece 5 sayı ile yenilmişlerdi.

Ormanspor ise ligin vasat ekiplerinden biri. Hem oynadıkları basketbol hem de kadro kaliteleri yeterli değil. Büyükçekmece ve İTÜ bu kadar ekstra kötü olmasalar onları da düşme potasında görürdük bu sezon. Şimdi 6 galibiyetle Büyükçekmece’nin 3 adım önünde düşme potasından uzakta kafaları rahat. Play-off şansları artık epey zora girdi zaten, 3 maç gerisindeler yarışın. Ayrıca deplasman karneleri de vasat tahmin edeceğiniz üzere, 8 maçtan 5 tanesini kaybettiler. 3 maç üst üste deplasman kaybediyorlar ki Bandırma onlara altın tepside bir deplasman galibiyeti sundu. 

Bursaspor Clavell, Perry Jones, Chris Jones gibi isimlerle kadro kalitesi olarak Ormanspor’un bir kaç adım önünde. Ayrıca evlerindeki maçlada ateşli taraftarlarını arkalarına alarak müthiş bir atmosferde oynuyorlar. Play-off yarışından kopmamak adına artık kritik bir döneme giriyorlar, özellikle evlerindeki maçlarda hata yapma şansları yok. Herhangi bir iddiası olmayan ve düşme potasından da yeteri kadar uzak olduğu için tuzu kuru olan Ormanspor’un bu zorlu deplasmanda kazanması sürpriz olur, Bursaspor’dan galibiyet bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.38
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.52
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …