Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 08.02.2020

Günün NBA Kuponu 08.02.2020

NBA Ligi‘nde heyecan Cumayı Cumartesiye bağlayacak gece kaldığı yerden devam edecek. Takas dönemi çok hareketli olmasa da yine yerleri değişen oyunculara sahne oldu. Dünkü kuponumuzla kazandık. Sıra bugünde diyerekten herkese bol şanslar diliyorum.

Philadelphia – Memphis İY 1, 1.40 iddaa – İY 1 , 1.54 bets10

Philadelphia en iyi olduğu yere, evine geri dönüyor bu maçla birlikte. Memphis ise son maçında Doncic’siz Dallas’ı mağlup ederek geliyor buraya. Ev sahibi ekip kadro ve tecrübe olarak daha iyi bir takım. Krizleri atlattıkça da iyi maçlar çıkarmaya devam edecek. Bu maçta da ilk yarıyı önde kapatmalarını bekliyorum.
Analizime ulaşmak için tıklayınız.

Indiana – Toronto MS 2, 1.65 iddaa – MS 2 , 1.92 bets10

Indiana geçen haftalarda bir süre formda bir grafik sergiledi. Ardından Oladipo’nun dönüşü gerçekleşti ve kötü bir hafta geçirdiler. Warren ve Oladipo’nun durumu maç saatinde belli olacak. Güçlü Toronto ise emin adımlarla yoluna devam ediyor. 3. sıradaki Boston ile aradaki farkı açmak istiyorlar. Deplasman ekibinin kazanan kimliğiyle birlikte galip gelmesini bekliyorum.
Analizime ulaşmak için tıklayınız.

Utah – Portland ÜST (222.5), 1.45 iddaa – ÜST (221.5), 1.50 bets10

Utah Jazz çok iyi bir süreç geçirdikten sonra düşüşe geçti. Ama halen Batı’nın tehlikeli ekiplerinden birisi onlar. Hücumda çeşitli adamlarla yüksek skora çıkabilen potansiyelli bir ekipler. Portland Trail Blazers ise savunma konusunda sıkıntı yaşayan, at-at oyunlarıyla maç kazanan bir ekip. Bu maçta iki tarafın da yüksek skorlara çıkmasını ve maçın üst bitmesini bekliyorum.
Analizime ulaşmak için tıklayınız.

İddaa Oranı: 3.25
Avrupa Bahis Oranı: 4.44

 

 

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …