Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Galatasaray Yerli Guard ile Prensipte Anlaştı

Galatasaray Yerli Guard ile Prensipte Anlaştı

Galatasaray'da İlk Hedef Oyun Kurucu

Sezonu play-off bileti bile kapamadan ve büyük bir hayal kırıklığı ile kapatan Galatasaray, önümüzdeki sez0n için daha doğru bir takım kimyası oluşturabilmek için kolları sıvadı. Koç Mahmuti yönetiminde öncelikle guard hamlelerine giriştiğini belirtmiştim sarı kırmızılıların. Bu noktada tabiki yerli rotasyonunu da genişletmek arzusundalar. Bu amaçla da ligimizin değerli görev adamlarından biri ele prensipte anlaştılar, resmi açıklamayı da önümüzdeki günlerde yapmaları bekleniyor.

Kritik Anların Adamı

Bu sezon özellikle koç Markovic göreve geldikten sonra Gaziantep forması ile çok önemli maç sonu performansları gösteren ve son saniye üçlükleri ile takımına hayat veren Erolcan Çinko, işin savunma tarafında da kenardan gelerek ortaya koyduğu enerjisi ile ne kadar değerli bir görev adamı olduğunu tekrar kanıtlamıştı. Guardlar üzerine kurulu olan koç Mahmuti’nin sisteminde rakip guardlara baskı ve ceza atıcısı olarak iyi işler çıkarabileceğini düşünüyorum.

Erolcan Çinko (1.88-1990)

BSL: 30 maç 20.3 dakika 5.0 sayı %38.6 3sayı 1.2 asist 2.3 verimlilik

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Arel Üniversitesi Büyükçekmece – Anadolu Efes İddaa Tahmini 09.02.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 19.hafta mücadelesinde Arel Üniversitesi Büyükçekmece Pazar saat 15:15’de Anadolu Efes …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir