Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / Gaziantep – Adatıp Sakarya BŞB İddaa Tahmini 09.02.19

Gaziantep – Adatıp Sakarya BŞB İddaa Tahmini 09.02.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 18.hafta mücadelesinde Gaziantep Cumartesi saat 15:15’de Adatıp Sakarya BŞB ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 138.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 139.5 olarak belirlemiş.

Gaziantep tartışmasız bu sezonun flaş takımı ve şuanda 9 galibiyetle 5.sırada kendilerine yer bulmayı başardılar. Bu başarının temelinde ise sert ve disiplinli takım savunmaları var. Evlerinde oynadıkları 9 maçta da bu özelliklerini net olarak gösterdiler ve bu maçlarda ortalama 134 sayı izledik sadece. Doğan’ın sakatlığı devam ederken Jelovac hamlesini yaptılar ama bu maçta evrakları yetişmeyeceği için forma giymesi beklenmiyor.

Sakarya ise ligin en sıkıntılı takımı belki de ama buna rağmen geçen hafta evlerinde Büyükçekmece’yi yenerek altın değerinde bir galibiyete imza attılar. Şuanda 5 galibiyetle düşme potasındaki İBB’den 3 maç uzakta kalmayı başardılar. Ancak özellikle deplasmanlarda skor bulma konusunda dar rotasyonlarının da etkisiyle ciddi sıkıntıları var. Son 4 deplasman maçlarında da 65 sayının altında kalırken, ikisinde 60 sayıya bile ulaşamadılar.

Gaziantep koç Markovic yönetiminde tam bir sistem takımı şuanda. Savunmadaki disiplinleri ve makina düzeninde işleyen sistemleri ile rakiplere iç sahada 70 sayı şansı bile tanımıyorlar genelde bu defa karşılarında Sakarya gibi oldukça sınırlı bir takım var. Onları rahatlıkla 60 bareminde tutacaklarını ve bunun da maçı alta götüreceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (138.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (139.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Astana – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 07.12.19

VTB Lig mücadelesinde Astana Cumartesi saat 12:00’da Nizhny Novgorod ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine …