Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Giessen – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 09.02.19

Giessen – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 09.02.19

Almanya easyCreditt BBL 20.hafta mücadelesinde Giessen Cumartesi saat 20:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 179.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Giessen sezon başında müthiş bir tempoyla başlamıştı maceraya, sonrasında biraz düşüşler yaşadı ama son haftalarda tekrar kendilerine geldiler ve bildiğimiz oyunlarını sergiliyorlar. Son 3 maçları neredeyse NBA temposunda oynandı, bu maçlarda sırasıyla 196, 202 ve 185 sayı çıkmıştı.

Ulm da son haftalarda kendine gelmeye başladı ve 10 galibiyete ulaşarak play-off yarışında önemli bir yer edindiler kendilerine. BBL’deki maçlarında onlar da hücumda ritmlerini buldular ve deplasmandaki son 2 maçlarında sırasıyla 88 ve 94 sayı atarak galibiyete ulaşmayı başarmışlardı.

Giessen zaten tempoyu sürekli yukarda tutan ve tamamen hücuma dayalı sisteme sahip bir takım. Ulm da son maçlarda temposunu yükseltti ve ritmini buldu hücumda. Bu maçta iki ekibin de birbirlerini tempo konusunda forse edeceklerini ve bizlere savunmaların geri planda kaldığı bol skorlu bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: ÜST (179.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (179.5) / 1.92
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …