Anasayfa / Golden State Warriors / Golden State Warriors – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 28.01.24

Golden State Warriors – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 28.01.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Golden State Warriors Pazar günü saat 04:30’da Los Angeles Lakers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 241.5 olarak açıklamışlar. 

Warriors bu sezon hayal kırıklığı yaratan ekiplerden birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve sadece 19 galibiyet çıkarabildiler şu ana kadar… Diğer yandan son 2 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bize üst üste yüksek skorlar izlettiklerini görmüştük ki bunun temel nedeni savunmada yumuşak kalmalarıydı. Sırasıyla 246 ve 267 sayı izledik o maçlarda. Moody, Paul ve Payton’dan bu maçta da faydalanamayacaklar. 

Lakers adına da çok olumlu şeyler söylemeyiz. Ama en azından son 3 maçlarından ikisini kazandılar, daha iyi görüntü verdiler ve bu sayede de 23 galibiyete ulaşarak play-in potasındaki yerlerini sağlamlaştırmaya başladılar. Hatta ilk 6 yani play-off yarışından da artık sadece 3 adım uzaktalar. Diğer yandan onların son 4 maçlarına baktığımızda da ortak noktanın yüksek skorlar olduğunu görebiliriz, o maçlarda sırasıyla 242, 244, 243 ve 273 sayı izletmşlerdi bize! Davis ve Lebron’un durumları belirsiz olarak açıklansa da oynamaları bekleniyor.

İki takım da aslında kadro kalitelerinin ve beklentilerin altında bir sezon geçiriyorlar. Ama son maçlarda toparlanma sinyalleri verdiler ve en azından play-in’e girerek play-off şanslarını orada sürdürerek sezonu erken tamamlamamak hedefindeler. Bu yolda da son maçlarda özellikle hücum performanslarını yukarı çektiklerini gördük. Bu maçta da bir tarafta Curry, Thompson, Kuminga diğer tarafta Lebron, Davis, Russell gibi silahlar varken beklentim bol skorlu ve keyifli bir mücadeleden yana olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (241.5) – 1.48
intobet Oranı: ÜST (241.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …