Anasayfa / İddaa Tahminleri / San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 28.01.24

San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 28.01.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Pazar günü saat 04:30’da Minnesota Timberwolves ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Spurs sadece Batı’nın değil, tüm ligin zayıf halkalarından birisi. Nitekim 45 maçtan sadece 9 galibiyet çıkarabildiler ve konferansın son sırasına demir atmış durumdalar. Evet son maçta konuk ettikleri dişlerine göre bir rakip olan Blazers’ı 16 sayı farkla geçtiler ama bir önceki maçta yine bu sahada Wolves gibi zirvenin ortaklarından Thunder’a da tam 26 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. Collins’in durumu belirsiz, onun dışında tam kadro sahada olacaklar. 

Wolves son 2 maçını üst üste kazandı ve iyi durumda, formda olduğunu gösterdi.Bu sayede de 32 galibiyete ulaştılar ve aynı galibiyet sayısına sahip oldukları Thunder ile zirveyi paylaşıyorlar şuan için. Son 3 deplasman maçlarını üst üste kazanırken, Pistons’u 7 sayı, Wizards’ı 11 sayı ve son olarak da Nets’i 2 sayı ile geçmişlerdi. Tecrübeli guard Conley’nin durumu yine belirsiz. Onun daışında tam kadro olarak sahada olacaklar. 

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Wolves hem kadro kalitesi hem de tecrübe anlamında rakibinden çok önde bir takım. Evet deplasmanda olmaları bir soru işareti ama Spurs’ün yakın zamanda onlarla aynı seviyede olan, zirvenin diğer ortağı Thunder’a tam 26 sayı farkla yenildiğini de biliyoruz. Bu maçta da Towns, Reid, Gobert’den oluşan uzun rotasyonuna artı Edwards’a karşı fazla direnemeyeceklerini, Wolves’un çift haneli farklarla kazanabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …