Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Gottingen – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 04.01.23

Gottingen – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 04.01.23

Almanya easyCredit BBL 13. hafta mücadelesinde Gottingen Çarşamba günü saat 21:00’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Gottingen ligin play-off yarışçılarından biri. Şuana kadar sergiledikleri performansla, topladıkları 8 galibiyetle kendilerine 6. sırada yer buldular. Son haftalarda da çok formdalar, üst üste 4 maçlarını kazandılar. İç saha karneleri de çok iyi durumda, bu sezon çıktıkları 5 maçtan 4 tanesini kazandılar. Son iç saha maçlarında alt sıra ekiplerinden Bayreuth’u 100-89 ile yenmeyi bilmişlerdi. Mark Smith, Frey, Crandall, Hammonds takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Mitteldeutscher ise ligin orta altı takımlarından birisi. 12 maçlarından 5 tanesini kazandılar ve play-off potasının hemen 1 adım gerisindeler. Son 4 maçlarından da 3 galibiyet çıkardılar. Ancak deplasman karnelerinin kötü durumda olduğunu da belirtelim, evden uzaktaki son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Son olarak da konuk oldukları geçen sezonun şampiyonu Alba’ya direnememişler ve tam 26 sayı farkla hezimete uğramışlardı.

İki takım arasında kağıt üstünde, kadro kalitesi anlamında olmasa da puan tablosundaki yerleri ve sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Gottingen evinde ne kadar etkili bir takımsa Mitteldeutscher de deplasmanda o kadar sorun çeken bir takım. Bu noktada formda ev sahibinin bir sürprize izin vermeyeceğini düşünüyorum. Smith ve Frey liderliğinde bir galibiyete daha ulaşarak serilerini 5 maça çıkaracaklarını, bunu yaparken de handikapı aşacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.50
Hovarda Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 29.01.23

İspanya Liga Endesa 18. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Pazar günü saat 19:00’da Cazoo Baskonia ile …