Anasayfa / Breogan / Zaragoza – Breogan İddaa Tahmini 04.01.23

Zaragoza – Breogan İddaa Tahmini 04.01.23

İspanya Liga Endesa 14. hafta mücadelesinde Zaragoza Çarşamba günü saat 21:00’da Breogan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Zaragoza ligin alt sıra ekiplerinden birisi. 13 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler ve düşme potasından da sadece averajla uzakta kalabilmiş durumdalar, yani tehlikeli sularda yüzmeye devam ediyorlar. Bu arada son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiklerinin de altını çizelim. Evlerinde ise toparlanma sinyalleri verdiler, son 3 maçlarından 2 tanesini kazandılar. 6 Kasım’da Real Madrid’e sürpriz yapıp 5 sayı farkla geçerken, Bilbao’ya ise 7 sayı farkla kaybettiler. Son maçta ise denk rakiplerinden Granada’ya tam 16 sayı farkla net üstünlük kurdular 10 Aralık’taki maçta. Yılın son maçında ise Barça’ya deplasmanda direnseler de 5 sayı farkla yenildiler. Radoncic’den faydalanamayacaklar, Jovic’in durumu ise maç saatinde belli olacak.

Koç Mrsic yönetimindeki Breogan ise ligin play-off yarışçılarından birisi. 13 maçtan 6 tanesini kazandlar ve bu maç kazanmaları durumunda 8. sıra ile aralarında sadece averaj farkı olacak, devre arasında oynanancak Kral Kupası’na katılım için şanslarını koruyacaklar. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise üst üste galibiyetler aldıklarını gördük. İki denk rakibi, Girona’yı 7 ve Betis’i 5 sayı farkla geçmişlerdi. Yılın kendileri adına kapanış maçında ise konuk ettikleri formda Euroleague takımı Baskonia’ya direnmelerine rağmen 9 sayı farkla yenilmişlerdi. Eksik ya da sakat oyuncuları yok bu maç öncesinde.

İki takım arasında puan tablosunda olmasa da kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde bir denklik var. Alt sıralardan kurtulmak adına çıkışa geçen Zaragoza evinde istediği galibiyteleri almaya, büyük takımları zorlamaya başladı. Ama karşılarında da formda ve dişli bir rakip var ki Breogan da ilk 8 sıra için iddiasını sürdürüyor, bu nedenle onlar adına da motivasyonu yüksek bir maç olacak. Bu nedenle de Bamforth, Nakic, Happ gibi isimler liderliğinde direneceklerini, kaybetseler de handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.47
Hovarda Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Uruguay Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Club Atletico Olimpia – Bigua İddaa Tahmini 31.01.23

Uruguay Ligi mücadelesinde Club Atletico Olimpia Salı günü saat 02:30’da Bigua ile karşılaşacak. Hem İddaa …