Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Gottingen – Telekom Bonn İddaa Tahmini 02.05.23

Gottingen – Telekom Bonn İddaa Tahmini 02.05.23

Almanya easyCredit BBL 24. hafta mücadelesinde Gottingen Salı günü saat 20:00’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Gottingen bu sezonun flaş takımlarından birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da toplamda 19 galibiyete ulaştılar ve ilk 4 yarışından kopmadılar, kalan 2 maçlarını da kazanarak Oldenburg’un hata yapmasını bekleyecekler. Ayrıca evlerindeki son maçta, 2 gün önce konuk ettikleri güçlü rakipleri Bayern’i 83-75 gibi net bir skorla geçerek de ne kadar iyi durumda olduklarını göstermişlerdi. O maçta Frey 18 sayı, 5 ribaund, 5 asist ile yıldızlaşırken, Crandall da 14 sayı, 7 ribaund, 7 asist ile ona destek olan isimdi.

Bonn ise BCL’de F4 biletini kapmasının yanında BBL’de ise gizli lider konumunda. Lider Alba’dan 1 galibiyet geride sadece ve 2 maçları eksik. Dolayısıyla kalan 3 maçta oldukça avantajlı konumdalar ki ikili averajda da Alba’nın önündeler. Ligde oynadıkları son 3 deplasman maçlarına baktığımızda ise Chemnitz’i 2 sayı farkla geçerken, Oldenburg’u 11 ve Heidelberg’i 17 sayı farkla rahat geçmişlerdi. 3 gün önceki son maçta ise konuk ettikleri Braunschweig’i 11 sayı farkla yenmişlerdi.

İki takım arasında kalite anlamında elbette farklar var, Bonn ligin gizli lideri konumunda ve son dönemde ne kadar formda olduklarını söylemeye gerek yok. Ama diğer taraftan Gottingen de son maçta daha yeni, 2 gün önce bu sahada Bayern’i yenmişti. Ayrıca Bonn karşısındaki ilk maçta ise deplasmanda olmalarına rağmen direnmişler ve 9 sayı farkla kaybetmişlerdi. Bu maçta da kendi sahalarında Frey ve Crandall liderliğinde Bayern’i yenmenin de moraliyle kolay lokma olmayacaklarını, en azından çift haneli farklar yemeyeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+10.5) – 1.47
Best10 Oranı: MS 1 (+10.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …