Anasayfa / Herbalife Gran Canaria / Gran Canaria – Valencia İddaa Tahmini 08.03.20

Gran Canaria – Valencia İddaa Tahmini 08.03.20

İspanya Liga Endesa 23.hafta mücadelesinde Gran Canaria Pazar saat 15:00’da Valencia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.60 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.81 olarak belirlemiş.

Gran Canaria 10 galibiyetle 11. sırada ama play-off yarışından sadece 2 maç uzaktalar, son maçlarda toparlandılar ve play-off yarışından kopmadılar. Endesa’ki son 3 maçlarından ikisini kazandılar. Bilbao ve Andorra gibi dişli rakipleri çift haneli farklarla geçerken sadece güçlü Barça’ya yenilmişlerdi. Burjanadze, Harper, Bourousis üçlüsü koç Katsikaris’in sistemindeki en önemli isimler konumundalar. Cook ve Bourousis’in durumları maç saatinde belli olacak, hafif sakatlıkları var ama oynamaları bekleniyor.

Valencia ise zorlu bir çift maç haftasını geride bıraktı Euroleague sahnesinde. Önce deplasmanda Asvel sonra da kendi sahalarında Milano’ya uzatma sonunda yenilerek play-off yarışında büyük yara aldılar, son Milano maçında fiziksel olarak da çok yıprandılar. Endesa’da ise 12 galibiyetle 7.sıradalar ve play-off yarışında burada zor bir dönemin içinde yer alıyorlar. Deplasman karneleri sıkıntılı Endesa’da, 10 maçtan 7 tanesini kaybettiler ki son 4 deplasman maçlarından 3 tanesini de kaybetmişlerdi. Motum ve Loyd’un sakatlıkları devam ediyor.

İki takım arasında kağıt üstündeki favori Valencia. Ancak Yarasalar hem deplasmanlarda varlık gösteremiyorlar hem de Euroleague’de çift maç haftasından yorgun ve moralsiz geliyorlar ikide 0 yaptıkları geçin. Hafta boyunca bu maça hazırlanan ve diri bir takım olan Gran Canaria’nın play-off yarışındaki direkt rakiplerinden Valencia’yı bu şekilde kötü durumda yakalamışken hata yapmayacağını, kazanarak yoluna devam edeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.60
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.81
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …