Anasayfa / İddaa Tahminleri / Real Madrid – Zaragoza İddaa Tahmini 08.03.20

Real Madrid – Zaragoza İddaa Tahmini 08.03.20

İspanya Liga Endesa 23.hafta mücadelesinde Real Madrid Pazar saat 14:30’da Zaragoza‘yı konuk edecek. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 86.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 87.5 olarak belirlemiş.

Real Madrid, Euroleague’de çift maç haftasını ikide iki ile geçti, Llull, Mickey ve Randolph gibi önemli sakatlıklar olmasına rağmen takımda keyifler yerinde. Endesa’da ise ezeli rakipleri Barça’nın 1 adım gerisinde 2.sırada yer alıyorlar. Dolayısıyla artık hata yapma lüksleri yok, kazanmaya devam edip Barça’nın kaybetmesini bekleyecekler. Bu sezon Endesa sahnesinde WiZink’teki 11 maçtan 9 tanesini kazanırken ve bu maçlarda ortalama 91 sayı gönderdiler rakip potalara. Son 2 iç saha maçlarını da Euroleague’de oynamışlar ve sırasıyla 96 ve 87 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Sakatlıklar devam ediyor ve Deck’in de oynaması beklenmiyor.

Zaragoza bu sezon Real ve Barça’nın ardından kuşkusuz ligin en iyi en formda takımı ki BCL’de de çok iyi işler çıkardılar şimdiye kadar ve adlarını favoriler arasına yazdırdılar. Endesa sahnesindeki deplasman karneleri orta şekerli, 10 maçtan 6 tanesini kazandılar. Tüm kulvarlarda oynadıkları son deplasman maçlarında savunma konusunda sıkıntılar çektiler, Brindisi’den 91, Manresa’dan 85 ve Malaga’dan 90 sayı yemişlerdi. Justiz ve Seibutis’in uzun süreli sakatlıkları devam ediyor. Ayrıca Vazquez’in de bu maçta forma giymesi beklenmiyor.

Koç Laso’nun öğrencileri son haftalarda çok formdalar. Her iki kulvarda oynadıkları son 11 maçın tamamını, içerde dışarda farketmeksizin kazandılar. Randolph ve Llull gibi iki önemli skor opsiyonu bu maçların çoğunda forma giymemiş olsalar da onlar takım olarak hep üretimin br yolunu buldular. Özellikle Campazzo, Carroll, Thompkins, Tavares bu dönemde öne çıktılar. Zaragoza karşısında da bu isimler liderliğinde kalite farklarını ortaya koyacaklarını, kendi sahalarında 90 sayıları görerek kazanabileceklerini düşünüyorum. Son deplasman maçlarında çok daha kolay rakipleri bile 85-90 bandında tutmakta problem yaşayan Zaragoza’nın WiZink’te işi çok zor olacak.

İddaa Oranı: EvSahibi (86.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi (87.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …