Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Gravelines – Le Portel İddaa Tahmini 08.01.23

Gravelines – Le Portel İddaa Tahmini 08.01.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 16. hafta mücadelesinde Gravelines Pazar günü saat 17:15’de Le Portel ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Gravelines ligin orta altı takımlarından birisi. 15 maçtan 6 tanesini kazanabildiler ve kendilerine 13. sırada yer buldular. Play-off potasından 2 adım ve düşme hattından ise sadece 1 adım uzaktalar. Diğer taraftan önemli bir nokta ise evlerinde oynadıkları son 3 maçlarını üst üste kazanmış olmaları. 2022’nin son iç saha maçında alt sıra ekiplerinden Provence’yi, 83-58 gibi net bir skorla sahadan silmişlerdi. JJ Johnson, Gauzin, Fofana, Robinson, Benke, Olejniczak takımın öne çıkan isimleri.

Le Portel ise ligin alt sıra ekiplerinden birisi. 15 maçlarından 5 tanesini kazanabildiler ve düşme potasında yer alıyorlar, kendileri ile aynı galibiyet sayısına sahip olan Nancy ve Blois ile beraber. Ayrıca son 3 deplasman maçlarını da üst üste kaybettiklerinin altını çizelim. Son olarak kendilerinden üst segmentte olan Limoges karşısında beklenmedik şekilde direnmişler ama 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak. Kaybeden takım ligin dibine biraz daha batacak. Bu nedenle her iki takım için de sezonun hedef maçlarından biri olacağını söyleyebiliriz. Maçın net bir favorisi olmasa da Gravelines’ın ev sahibi avantajını iyi kullanması, Le Portel’in deplasmanlarda üst üste kaybetmesi ve ev sahibinin kadrosunda daha tecrübeli isimler bulunması ibrenin ufak bir farklar onların tarafına koymasına neden oluyor. Düşük handikapı geçip kazanabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.52
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Uruguay Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Club Atletico Olimpia – Bigua İddaa Tahmini 31.01.23

Uruguay Ligi mücadelesinde Club Atletico Olimpia Salı günü saat 02:30’da Bigua ile karşılaşacak. Hem İddaa …