Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Frankfurt – Gottingen İddaa Tahmini 08.01.23

Frankfurt – Gottingen İddaa Tahmini 08.01.23

Almanya easyCredit BBL 14. hafta mücadelesinde Frankfurt Pazar günü saat 17.00’da Gottingen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Frankfurt ligin zayıf halkalarından, düşme adaylarından birisi. 13 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Son 2 maçlarında da üst üste ligin zirvesinde yer alan güçlü takımlara karşı yenilmediler, adeta hezimete uğradılar. Önce Bonn’a 23 sonra da Alba’ya 25 sayı farkla kaybetmişlerdi, iki maç da deplasmandaydı. O son maçta sadee 74 sayı üretebilmişler, Frazier 20 sayı, Wank 12 sayı ve Beliauskas ile Obiesie de 10’ar sayıyla katkı verebilmişlerdi.

Gottingen ise bu sezonun flaş takımlarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve toplamda 9 galibiyete ulaşarak kendilerine ilk 4 yarışında bir yer buldular şuan için. Deplasmandaki son 2 maçlarında da alt sıra ekiplerinden Brunschweig’ı 14 ve Bayreuth’u ise tam 22 sayı farkla ezip geçmişlerdi adeta. 2023’ün ilk maçında ise bir diğer alt sıra eki Mitteldeutscher karşısında beklenenden fazla zorlanmışlar ama sürprize izin vermeden 3 sayı farkla kazanmışlardı.

Frankfurt ligin bu sezonki düşme adaylarından biriyken, Gottingen ise flaş takımlardan biri ve şuanda ilk 4 sıra içerisinde yer alıyor, tam olarak istim üstündeler. Koç Moors’un öğrencileri son 2 deplasman maçlarında da Frankfurt seviyesindeki rakiplere çift haneli farklarla net üstünlükler kurmuşlardı. Frankfurt karşısında da işi şansa bırakmayacaklarını ve Smith, Crandall, Frey üçlüsünün liderliğinde kazanarak serilerini 6 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Olympiakos – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 27.01.22

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma günü saat 22:30’da Maccabi Tel Aviv ile …