Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Ludwigsburg İddaa Tahmini 08.01.23

Niners Chemnitz – Ludwigsburg İddaa Tahmini 08.01.23

Almanya easyCredit BBL 14. hafta mücadelesinde Niners Chemnitz Pazar günü saat 17:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.73 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.96 olarak belirlemiş.

Chemnitz ligin orta şekerli takımlarından birisi, 11 maçlarından 6 tanesini kazanabildiler ve son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler, ufak çaplı bir düşüş içindeler. Evlerindeki son maçlarını ise 20 Aralık’da Porto karşısında oynamışlar ve 7 sayı farkla kaybetmişlerdi. Bir başka açıdan bakacak olursak BBL artı Europe Cup’da oynadıkları son 5 maçta sadece zayıf rakipleri Bayreuth’u yenebilmişlerdi… 

Ludwigsburg ise son dönemde bir düşüş yaşamış, 3 maçtan ikisini kaybetmiş ve bu nedenle de ilk 4 yarışında uzaklaşmıştı. Ama rakiplerine göre 1 maçları eksik ve 8 galibiyetleri var, halen şansları devam ediyor. Son deplasman maçlarında alt sıra ekiplerinden Mitteldeutscher’e 3 sayı farkla kaybetmişlerdi ama ben bunun bir iş kazası olduğun düşünüyorum. Zaten 2023 yılına da iyi başladılar, BCL play-in ilk maçında konuk ettikleri denk rakiplerinden Limoges’u yenerek seride 1-0 öne geçtiler, artık Top 16 biletine sadece bir galibiyet uzaktalar. Hubb sakatlığı, Justin Johnson da cezası nedeniyle bu maçta forma giyemeyecek.

Her ne kadar puan tablosuna baktığımızda iki takım arasında bir denkli var gibi görünse de sahada oynanan basketbola baktığımızda ise Ludwigsburg’un net olarak bir adım önde olduğunu görebiliyoruz. Her ne kadar Johnson ve Hubb gibi 2 önemli eksikleri olsa da Dunn, Roberson, Polas, Cherry, Whitehead, Miller gibi isimlerin onların eksikliğini hissetirmeyeceğini, artık tekrar bir iş kazasına izin vermeden kazanarak ilk 4 yarışına geri döneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.73
Hovarda Oranı: MS 2 – 1.96
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 05.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Salı günü saat 04:00’da Portland Trail Blazers ile karşılaşacak. …