Anasayfa / Diablos / Guaiqueries – Diablos İddaa Tahmini 09.07.24

Guaiqueries – Diablos İddaa Tahmini 09.07.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Guaiqueries Salı günü saat 02:00’da Diablos ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 14.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaiqueries son 5 maçını üst üste kazandı ve grubun en formda en iddialı takımlarından birisi olduğunu gösterdi. Bu sayede 16 galibiyete ulaştılar ve zirvedeki Cocodrilos’u yakın takiplerini sürdürdüler. Evlerinde de güzel bir seri yakalamış durumdalar, 5 maçtır kaybetmiyorlar. Son 3 maçlarından ikisini kazanırken de bir diğer ortak noktanın çift haneli farklar olduğunu gördük, sırasıyla Falcon’u 14 sayı ve Zulia’yı 15 sayı farkla rahat geçmişlerdi. 

Diablos ise bu grubun en zayıf halkası konumunda. Çıktıkları son 3 maçı üst üste kaybettikleri gibi toplamda da zaten 22 maçtan sadece 4 galibiyet elde edebilmişlerdi şuana kadar… Deplasman karnelerine baktığımızda da son 3 maçı yine üst üste mağlubiyetle kapattıklarını gördük. Bu maçların ikisinde Falcon’dan 12 sayı ve Guaira’dan ise tam 18 sayı fark yemişler, direnememişlerdi. 

İki takım arasındaki siklet farkını bize puan tablosu da son haftalarda sergiledikleri basketbol kalitesi de gösteriyor zaten. Guaiquieries her alanda rakibinden bir değil bir kaç adım önde olan, formda bir takım. Özellikle evlerinde sergiledikleri dominant performansları düşününce bu maçta da rakiplerinin rahat yendiği zayıf bir rakip karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, onları ümitlendirmeden dirençlerini erken kırıp çift haneli farkları göreceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …