Anasayfa / NBA Yaz Ligi / Philadelphia 76ers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 09.07.24

Philadelphia 76ers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 09.07.24

NBA Yaz Ligi Salt Lake City ayağında Philadelphia 76ers Salı günü saat 02:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

76ers ve Thunder arasındaki bu karşılaşmada 4 draft edilmiş oyuncu yer alacak: Oklahoma City’de Dillon Jones ve Ajay Mitchell, Philadelphia’da ise Jared McCain ve Adem Bona. 76ers’ın 2. tur seçimi Bona bu gece özellikle pota altında etkili olabilir. Kağıt üzerinde 76ers’ın takımı daha yetenekliyken Oklahoma City’nin takımı kolej basketbolu hayranları için tanıdık yüzlerle dolu. 

Thunder bu yılki draftta en iyi seçtikleri oyuncudan yoksun oynayacak. Seçmelerde 12. sıradan seçilen Nikola Topic, Mayıs ayında dizinden geçirdiği temassız sakatlık nedeniyle 2024 sezonunun tamamını kaçıracak. Oklahoma City’nin draft ettiği oyuncular dışında izlemesi gereken bir isim de sahadaki en iyi şutör olabilecek Alex Ducas olabilir. Mary’s’in şutör guardı drafttan sonra OKC ile 2 yönlü bir anlaşma imzaladı ve uzaktan yüzde 44 gibi yüksek bir yüzdeyle şut atıyor. Daha fazla 3 sayılık atışla ilgileniyor musunuz? NCAA Turnuvasının gözdesi Oakland’lı Jack Gohlke da Thunder’ın Yaz Ligi kadrosunda.

Her iki takım için de sezonun ilk Yaz Ligi maçında kazanan taraftarı seçmek en hafif tabirle zor olur. Bu yetenekli oyuncuların bir bütün olarak nasıl hareket edeceğini bilmenin bir yolu yok ve çoğu zaman kimsenin beklemediği bir oyuncu diğer herkesten daha iyi performans gösteriyor. Sonuçta bu bir hazırlık maçı. Yine de 76ers’ın bu arenada Thunder’dan daha fazla tecrübesi var. Oklahoma City’nin en iyi draft seçiminden yoksun olduğunu, Philadelphia’da ise Jared McCain’in hazır olduğunu söylemeye gerek bile yok. Bu nedenle Philadelphia daha güvenli bir seçim gibi görünüyor.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA Yaz Ligi iddaa tahmin ve analizleri

San Antonio Spurs – Toronto Raptors İddaa Tahmini 22.07.24

NBA Yaz Ligi mücadelesinde San Antonio Spurs Pazartesi günü saat 02:00’da Toronto Raptors ile karşılaşacak. …