Anasayfa / Guaros de Lara / Guaros de Lara – Llaneros İddaa Tahmini 28.08.22

Guaros de Lara – Llaneros İddaa Tahmini 28.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Guaros de Lara Pazar günü saat 23:00’da Llaneros ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaros 20 maçın ardından hanesine 9 galibiyet yazdırdı ve ilk 4 yarışından artık sadece 2 galibiyet uzaktalar, play-off şansları devam ediyor özetle. Son 3 maçlarını da üst üste kazanarak ne kadar iyi durumda olduklarını gösterdiler. Evlerinde oynadıkları bu 3 maçta önce Broncos’u 7, sonra Guaira’yı 7 ve son olarak da Toros’u tam 14 sayı farkla geçerek rakiplere bir mesaj vermişlerdi. O son maçta Alcala 14 sayı, Guillent 13 sayı, 4 ribaund ve Diaz 11 sayı, 7 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

Llaneros ise 18 maçın ardından 7 galibiyet alabildi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak bu sayıya ulaştıklarının da altını çizelim. Ancak Deplasman karneleri sıkıntılı, evden uzaktaki 9 maçtan 7 tanesini kaybettiler. Son 2 sınavlarına baktığımızda ise deplasmanda Centauros’a 14 sayı farkla kaybedip onlar da Guaros gibi zayıf Toros’u fazla zorlanmadan deplasmanda 16 sayı farkla geçmişlerdi. O son maçta Thomas 16 sayı, 3 asist, Mignani 12 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Rodriguez 12 sayı, 9 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında pek fark yok, dolayısıyla aslında denk güçlerin mücadelesi olacak diyebiliriz. Ama konu Guaros’un evindeki ve Llaneros’un deplasmandaki performansına gelince bu denklik bozuluyor. Çünkü Guaros evinde son 3 maçını üst üste kazanmış, Llaneros ise bu sezon 9 deplasman maçından 7 tanesini kaybetmiş bir ekip. Hal böyle olunca da favori ev sahibi oluyor. Alcala ve Guillent liderliğinde düşük handikapı da aşarak kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …