Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün BSL Kuponu 24.11.18

Günün BSL Kuponu 24.11.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 8.hafta mücadelesi Cumartesi programı ile başlıyor. Ben de sizler için en güvendiğim 3 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün BSL Kuponu. Herkese iyi şanslar.

Bahçeşehir Koleji – Arel Üniversitesi Büyükçekmece : MS 1 (-7.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-5.5) / 1.65 (Bets10)

Bahçeşehir Colom liderliğinde iyi bir sezon geçiriyor ve özellikle evlerinde etkili bir performans sergiliyorlar, Fenerbahçe dışında onları devirebilen de olmadı zaten. Büyükçekmece ise Hayes’in yokluğunda son 2 maçta çok zorlandı. Bu maçta da formda Bahçeşehir karşısında deplasmanda oynamanın da etkisiyle fazla direnebileceklerini düşünmüyorum.

İstanbul BBSK – Banvit : MS 2 (-5.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-4.5) / 1.68 (Bets10)

İBB’nin mevcut kadro kalitesi ve performansı formda Banvit’e karşı ayakta durabilecek seviyede değil. Bandırma temsilcisinin etkili yabancıları ve genç, enerjik kadrosuyla deplasmanda da olsa İBB’ye karşı üstünlük kuracağını düşünüyorum. İBB için bu maçlar da gelecek maçlar da hiç kolay geçmeyecek.

Pınar Karşıyaka – ADATIP Sakarya BŞB : MS 1 (-7.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-6.5) / 1.71 (Bets10)

Pınar Karşıyaka’daki sakatlıklar önemli de olsa bu eksiklerle İBB’yi yenmişlerdi Europe Cup mücadelesinde. Maddi anlamda sıkıntı yaşayan oyuncuların bu zor deplasmanda Sakarya’yı ayakta tutabileceklerini düşünmüyorum. Ayrıca Nnoko’nun yokluğunda Marei’yi durdurmakta zorlanacaklardır. Daçka ve İBB’yi çift haneli farklarla geçen Karşıyaka’nın mental olarak iyi durumda olmayan Sakarya’ya da benzer tarifeyi uygulayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4.91
Bets10 Oranı: 4.74

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 25.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvasında grup maçlarının son gününe geldik. Ben de sizler için oynanacak …