Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / Pınar Karşıyaka – ADATIP Sakarya BŞB İddaa Tahmini 24.11.18

Pınar Karşıyaka – ADATIP Sakarya BŞB İddaa Tahmini 24.11.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 8.hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka Cumartesi saat 17:30’da ADATIP Sakarya BŞB ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Pınar Karşıyaka son haftalarda özellikle iç saha performansını yukarı çekmeyi başardı ve bu da onlara ilerki haftalar için umut veriyor. Europe Cup ve BSL’deki son 4 iç saha maçlarını kazandılar. Son 2 maçlarında Darüşşafaka’yı 16 ve İBB’yi de 11 sayı farkla geçmişlerdi. Ancak takımda önemli sakatlıklar da var, Gailius, Egemen ve Erdi’nin bu maçta da oynamaları beklenmiyor.

Sakarya cephesinde ise bir türlü çözülemeyen ekonomik kriz büyümeye devam ediyor. Nnoko, ödemelerini alamadığı için kontratını feshetme kararı aldı ve takımla beraber bu maç için İzmir’e gelmedi. Diğer yabancı oyuncular da haftaya ödemelerini alamazlarsa benzer şekilde maçlara çıkmayacaklar. Bilindiği gibi Europe Cup’dan da erken bir şekilde elendiler, özetle işler yolunda değil.

Pınar Karşıyaka’daki sakatlıklar önemli de olsa bu eksiklerle İBB’yi yenmişlerdi Europe Cup mücadelesinde. Maddi anlamda sıkıntı yaşayan oyuncuların bu zor deplasmanda Sakarya’yı ayakta tutabileceklerini düşünmüyorum. Ayrıca Nnoko’nun yokluğunda Marei’yi durdurmakta zorlanacaklardır. Daçka ve İBB’yi çift haneli farklarla geçen Karşıyaka’nın mental olarak iyi durumda olmayan Sakarya’ya da benzer tarifeyi uygulayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Guangzhou İddaa Tahmini 09.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Perşembe saat 14:35’de Guangzhou ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …