Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu 01.08.21

Günün İddaa Kuponu 01.08.21

2020 Tokyo Olimpiyatları kapsamında C grubunda oynanacak 3. ve son maçlar arasından en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Arjantin – Japonya : MS 1 (-6.5) – 1.41 (İddaa) & MS 1 (-7.5) – 1.71 (Bets10)

İki takım arasında hem uluslarası tecrübe hem de kalite anlamında net farklar var. Arjantin özellikle Scola ve Campazzo gibi isimlerle fark yaratabilecek bir takım ki son maçta Dünya Şampiyonu İspanya karşısında kaybederken dahi ne kadar hırslı olduklarını görmüştük. Bu maçta gereken reaksiyonu göstereceklerini ve kalite farkını skora da yansıtacaklarını düşünüyorum. Evet Hachimura ve Watanabe onları zaman zaman zorlayabilir ama maç sonunda handikapı aşarak net bir galibiyet alarak adlarını çeyrek finale yazdıran son ekip olacaklarını tahmin ediyorum. 

İspanya – Slovenya : MS 2 & ÜST (176.5) – 2.39 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (178.5) – 3.20 (Bets10)

Son Dünya Şampiyonu İspanya elbette burada da önemli favorilerden biri. Ama NBA’de bile tozu dumana katan süper yıldız statüsüne yükselen Doncic’i onların da yavaşlatabileceğini düşünmüyorum. Maçın Doncic ve Slovenya’nın istediği şekilde yüksek tempoda ve tam sahada oynanacağını, İspanya’nın da Rubio, Llull, Rodriguez gibi isimlerle bu tempoya ayak uyduracağını düşünüyorum. Doncic ve arkadaşlarına bir kez daha güvenmeyi tercih edeceğim ve yanına da bol skor seçeneğini ekleyeceğim. Alternatif olarak Slovenya için açılan baremden üst seçenekleri de değerlendirilebilir. 

İddaa Oranı: 3.37
Bets10 Oranı: 5.47Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 22.09.21

Çarşamba programında yer alan Yunanistan Kupası, Litvanya Ligi ve İspanya Liga Endesa maçlarına dair en …