Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / İspanya – Slovenya İddaa Tahmini 01.08.21

İspanya – Slovenya İddaa Tahmini 01.08.21

2020 Tokyo Olimpiyatları C grubu 3. maçında İspanya Pazar saat 11:20’de Slovenya ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için toplam sayı limitini 176.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için limiti 178.5 olarak açıklamış. 

İspanya ilk 2 maçında beklendiği gibi Arjantin ve Japonya karşısında zorlanmadan kazandı, çeyrek final biletini kaptı. Şimdi sadece gruptaki sıralama anlamında bir maça çıkacaklar. Kazanırlarsa ilk torbada yer alarak diğer grupların liderleri ile kaşrılaşmayacaklar. Bu nedenle de galibiyet önemli, yani bu bir prestij maçı değil kesinlikle. Turnuvanın en formda isimlerinden Rubio yine koç Scariolo’nun en güvendiği isim olacak. 

Slovenya da Doncic liderliğinde iyi bir turnuva geçiriyor şuana kadar. Onlar da ilk 2 maçlarında Arjantin ve Japonya karşısında hiç zorlanmadılar. Hücumda çok iyi performans sergiledikleri maçları sırasıyla 100-118 ve 116-81 gibi dikkat çekici skorlarla kazandılar. Sadece Doncic değil Dragic, Cancar, Prepelic ve Blazic gibi diğer önemli isimler de formdalar, yüksek tempoda çok verimli bir takım oyunu sergiliyorlar. 

Son Dünya Şampiyonu İspanya elbette burada da önemli favorilerden biri. Ama NBA’de bile tozu dumana katan süper yıldız statüsüne yükselen Doncic’i onların da yavaşlatabileceğini düşünmüyorum. Maçın Doncic ve Slovenya’nın istediği şekilde yüksek tempoda ve tam sahada oynanacağını, İspanya’nın da Rubio, Llull, Rodriguez gibi isimlerle bu tempoya ayak uyduracağını düşünüyorum. Doncic ve arkadaşlarına bir kez daha güvenmeyi tercih edeceğim ve yanına da bol skor seçeneğini ekleyeceğim. Alternatif olarak Slovenya için açılan baremden üst seçenekleri de değerlendirilebilir. 

İddaa Oranı: MS 2 & ÜST (176.5) – 2.39
Bets10 Oranı: MS 2 & ÜST (178.5) – 3.20
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Ludwigsburg – Hamburg Towers İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Ludwigsburg Cumartesi saat 21:30’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. İddaa ev …