Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 02.02.24

Günün İddaa Kuponu 02.02.24

NBA programında Cuma sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şasnslar. 

New York Knicks – Indiana Pacers : MS 1 – 1.47 (İddaa) & MS 1 – 1.67 (intobet)

İki takım arasında puan tablosunda gördüğümüz farkın sahaya da yansıyacağını düşünüyorum. Her ne kadar Knicks’de Randle olmayacak olsa da Grimes ve Anunoby’den en az birisinin forma giyeceği söyleniyor ki Brunson, DiVincenzo, Hart, Achiuwa gibi diğer silahlarla da sorun yaşamayacaklarını düşünüyırum. Pacers cephesinde ise Haliburton’un döneceği haberleri artmaya başladı ve onun oynama ihtimaline karşı  handikap riskine girmeyeceğim. 

Memphis Grizzlies – Cleveland Cavaliers : MS 2 (-6.5) – 1.51 (İddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.70 (intobet)

Grizzlies da zaten Morant ve Adams sezonu kapatmışlardı, uzun süredir de Smart, Rose, Bane gibi önemli kısalardan faydalanamadıkları için maç kazanmakta zorlanıyorlar. Bu maçta evlerinde Tillman ve Jackson liderliğinde direnmeye çalışacaklardır ama Cavs’ın formda silahları Mitchell, Garland, Allen liderliğinde sürprize izin vermeyeceğini, handikapı da geçerek net bir galibiyet alacağını öngörüyorum. 

Utah Jazz – Philadelphia 76ers : MS 1 (-2.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.62 (intobet)

Elbette Embiid oynayacak olsaydı işin rengi değişirdi ama onun yokluğunda ne kadar zorlandığini görüyoruz Sixers’ın… Jazz ise özellikle evinde çok başarılı bir takım. Ellerindeki Sexton, Markkanen, Collins, Clarkson gibi silahlarla taraftarlarıyla beraber Salt Lake City’de farklı bir seviyeye çıkabiliyorlar. Bu maçta da rakibi süper yıldızından yoksun yakalamışken bu fırsatı değerlendireceklerini, düşük bir farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.22
intobet Oranı: 4.60Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 16.02.24

Cuma programında Fransa Liderler Kupası, ING Türkiye Kupası, İspanya Kupası sahnelerinde oynanacak maçlara dair en …