Anasayfa / İddaa Tahminleri / Utah Jazz – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 02.02.24

Utah Jazz – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 02.02.24

NBA Batı Konferansı ekibi Utah Jazz Cuma günü saat 06.00’da Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Jazz son 2 maçını üst üste kaybetti ve 24 galibiyette kaldı, buna rağmen halen 10. sıradan play-in potasında yer almayı başarabildiler. Play-off yarışından ise 4 adım uzaktalar. Bununla beraber burada, Salt Lake City’de 9 galibiyetlik nefis bir serileri vardı ama 19 Ocak’ta konuk ettikleri zirve takipçilerinden Thunder’a 5 sayı farkla kaybettiler, serinin bozulmasına engel olamadılar. O günden sonra ilk kez taraftarları ile buluşacaklar. Sakat ya da eksik oyuncuları bulunmuyor. 

Sixers ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, üst üste 4 maçlarını kaybettiler ve 29 galibiyette kaldılar… Bu da onların 5. sıraya gerilemelerine ve zirveden 5 galibiyet uzaklaşmalarına neden oldu. Deplasman karnelerine baktığımızda da durum aynı, 4 maçtır galibiyetle tanışamıyorlar. Son olarak Warriors’a direnememişler ve 12 sayı fark yemişlerdi. Bu maçta da MVP Embiid’in yanısıra Melton ve Covington’u da kullanamayacaklar, Batum ve Maxey’nin durumları ise belirsiz. 

Elbette Embiid oynayacak olsaydı işin rengi değişirdi ama onun yokluğunda ne kadar zorlandığini görüyoruz Sixers’ın… Jazz ise özellikle evinde çok başarılı bir takım. Ellerindeki Sexton, Markkanen, Collins, Clarkson gibi silahlarla taraftarlarıyla beraber Salt Lake City’de farklı bir seviyeye çıkabiliyorlar. Bu maçta da rakibi süper yıldızından yoksun yakalamışken bu fırsatı değerlendireceklerini, düşük bir farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …