Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 03.04.24

Günün İddaa Kuponu 03.04.24

NBA programında Çarşamba sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Denver Nuggets – San Antonio Spurs : MS 1 (-13.5) – 1.42 (İddaa) & MS 1 (-13.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasındaki siklet farkını anlatmaya gerek yok. Denver’da Murray oynasa da oynamasa da Jokic, Gordon, Porter gibi öenmli silahlar var. Artık normal sezonun son virajına girdiğimiz bu günlerde liderlik yarışında geri adım atmamak adına evlerinde, kendi taraftarları önünde hata yapmayacaklarını, zayıf rakipleri karşısında kazanırken çift haneli farkları da bularak diğer rakiplere de bir mesaj ileteceklerini öngörüyorum. 

Golden State Warriors – Dallas Mavericks : ÜST (229.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (229.5) – 1.67 (intobet)

Normal şartlarda kadrolarına baktığımızda çok daha yüksek sıralarda olmalarını beklediğimiz iki denk takımın karşılaşmasını izleyeceğiz. Dallas daha formda daha diri olan taraf olsa da Warriors’un play-in’deki yerini garantilemek adına daha çok galibiyete ihtiyacı var. Bu nedenle de taraf ya da handikap anlamında riskli bir maç olarak görüyorum. Diğer yandan iki takımın da son dönemde tempo ve skor üretimi konusunda etkili performanslar sergilediklerini gördük. Bir tarafta Doncic ile Irving diğer tarafta da Curry, Thompson, Wiggins gibi silahlar varken karşılıklı olarak 115 baremini aşmaları beni şaşırtmaz. 

Sacramento Kings – Los Angeles Clippers : MS 1 – 1.46 (İddaa) & MS 1 – 1.68 (intonbet)

Ebette iki takımın da hedefleri var halen. Ancak Kings’in play-off dışında kalma ihtimali devam ettiği için onlar adına daha önemli bir maç olacak ki evlerinde oynuyor olmaları da önemli bir etken elbette. Hazır rakibi Leonard’dan yoksun yakalamışken taraftar desteğini de arkalarına alarak Fox, Sabonis, Huerter, Barnes, Murray gibi silaharla galibiyete uzanabileceklerini düşünüyorum. Yine de handikap riskini almayacağım, direkt Kings galibiyetine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: 3.11
intobet Oranı: 4.57Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …