Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sacramento Kings – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 03.04.24

Sacramento Kings – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 03.04.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Sacramento Kings Çarşamba günü saat 05:00’da Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.46 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.68 olarak belirlemiş.

Kings son dönemde istediği sonuçları alamadı, 3 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildi. Bu nedenle de 43 galibiyette kaldılar. Ama halen hedefledikleri play-off potasından sadece 2 adım uzaktalar ki kalan 8 maçta kapatamayacakları bir fark değil elbette bu. Evlerindeki son maçlarında konferansın iddiası kalmamış formsuz ekiplerinden Jazz’ı tam 21 sayı farkla geçerek kötü gidişe dur demişlerdi. Bu maçta Monk dışında önemli bir eksikleri olmayacak. 

Clippers cephesinde ise son dönemde işler yoluna girmiş durumda, son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 47 galibiyete ulaşarak hedefledikleri 4. sıradaki uerlerini sağlamlaştırdılar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise 5 maçtır kaybetmediklerini görebiliriz. Son olarak Doğu’nun zayıf halkalarından Hornets’a konuk olmuşlar ve 12 sayı farkla kazanmışlardı. Ancak Büyük Üçlü’den Leonard forma giyemeyecek, önemli bir eksik tabi. 

Ebette iki takımın da hedefleri var halen. Ancak Kings’in play-off dışında kalma ihtimali devam ettiği için onlar adına daha önemli bir maç olacak ki evlerinde oynuyor olmaları da önemli bir etken elbette. Hazır rakibi Leonard’dan yoksun yakalamışken taraftar desteğini de arkalarına alarak Fox, Sabonis, Huerter, Barnes, Murray gibi silaharla galibiyete uzanabileceklerini düşünüyorum. Yine de handikap riskini almayacağım, direkt Kings galibiyetine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.46
intobet Oranı: MS 1 – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …