Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu 04.07.24

Günün İddaa Kuponu 04.07.24

2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvaları kapsamında Perşembe günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Yeni Zelanda – Slovenya : ÜST (178.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (178.5) – 1.66 (intobet)

İlk maçlarında farklı sonuçlar almış olsalar da ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu biliyoruz. Bu maçta Yeni Zelanda kazanırsa grubu lider olarak tamamlayacak ve Yunanistan eşleşmesinden de kaçmış olacak. Slovenya’nın ise gruptan çıkabilmek için minimum 11 sayı ve liderlik için ise minimum 29 sayılık bir galibiyete ihtiyacı var! Böyle bir maçta tempoyu seven iki takımın da birbirilerine çanak tutacaklarını, bize bir kez daha bol skorlu ve keyifli bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. 

Yunanistan – Mısır : EvSahibi ÜST (96.5) – 1.43 (İddaa) & EvSahibi ÜST (97.5) – 1.73 (intobet)

İki takım arasındaki siklet farkını anlatmaya gerek yok. Yunanistan alternatif kadrosuyla çıksa bile Mısır’ı ezip geçebilecek bir seviyede. İlk maçı tam 109 sayı atarak farklı kazanmışlardı ve şimdi işi tekrar ciddiye alarak bu maçı da rahat bir skorla kazanıp grubu lider tamamlayarak diğer taraftan gelecek rakiplerini bekleyecekler. Giannis’i dinlendirebilir koç Spanoulis ama böyle olsa bile ilk maçta Dominik’ten 90 sayı yiyen Mısır’a karşı 95 baremini aşmakta zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum. 

Polonya – Finlandiya : MS 1 (-3.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.64 (intobet)

İki takım adına da tamam mı devam mı maçı olacak. Kaybeden takım evine giderken kazanan takım ikinci olup yarı final biletini kapacak ve çok büyük olasılıkla diğer grubun lideri İspanya ile eşleşecek. İlk maçta Bahamalar karşısında sergiledikleri performanslara baktığımızda Polonya’nın daha derli toplu bir görüntü verdiğini söylemeliyiz. Balcerowski, Sochan, Ponitka üçlüsünün yanına bu kez Slaughter’ı da ekleyeceklerini, düşük farkla da olsa kazanarak yarı final biletini kapacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.17
intobet Oranı: 4.71Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

2024 Paris Olimpiyat Elemeleri iddaa tahmin ve analizleri

Hırvatistan – Yunanistan İddaa Tahmini 07.07.24

Pire’de düzenlenen 2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvası final maçında Hırvatistan Pazar günü saat 21:00’da ev …