Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Polonya – Finlandiya İddaa Tahmini 04.07.24

Polonya – Finlandiya İddaa Tahmini 04.07.24

Valencia’da düzenlenen 2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvası B grubu son maçında Polonya Perşembe günü saat 21:30’da Finlandiya ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Polonya turnuvaya beklediği gibi başlayamadı. İlk maçta 3 NBA oyuncusunun liderliğindeki Bahamalar karşısında savunmada sınıfta kaldılar ve direnseler de işi sonuna kadar getiremediler ve 90-81’lik skorla kaybettiler. Bu nedenle de şimdi tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. O maçta Balcerowski 22 sayı, 4 ribaund, Sochan 16 sayı, 10 ribaund ve Ponitka 13 sayı, 7 ribaund, 4 asist ile iyi direnseler de yeterli olamamışlardı. 

Markkanen’den yoksun olan Finlandiya elbette ciddi anlamda güç kaybetmiş durumda, sıradan bir takıma dönüştüler. Nitekim ilk maçta da Bahamalar karşısında onlar da Polonya gibi savunmada sınıfta kalmışlar, 96-85 gibi farklı bir skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta Jantunen 20 sayı, 8 ribaund, 4 asist, Maxhuni 20 sayı, 6 asist ve Valtonen 13 sayı, 4 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. Onlar da bu maçta tamam mı devam parolasıyla sahaya çıkacaklar. 

İki takım adına da tamam mı devam mı maçı olacak. Kaybeden takım evine giderken kazanan takım ikinci olup yarı final biletini kapacak ve çok büyük olasılıkla diğer grubun lideri İspanya ile eşleşecek. İlk maçta Bahamalar karşısında sergiledikleri performanslara baktığımızda Polonya’nın daha derli toplu bir görüntü verdiğini söylemeliyiz. Balcerowski, Sochan, Ponitka üçlüsünün yanına bu kez Slaughter’ı da ekleyeceklerini, düşük farkla da olsa kazanarak yarı final biletini kapacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …